fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Mutfak dolaplarınızı yaptırırken hep fiyatının çok tutmasından korkarız ama istediğiniz dolapları uygun fiyatlara da yaptırmanız mümkün olmaktadır. Tabi ki bir gerçek var ki dolap yaptırırken fiyatlarını ayarlamak da size kalmıştır. Çünkü lüks dolaplar yaptırır ve her parçasını lüks ve sistemli isterseniz fiyatta artış olur. Aslında dolaplar size yıllarca hizmet vermektedirler ve hep isteriz ki yaptırmışken iyisi olsun diye aslında birkaç değişiklik ile size istediğiniz o hoş ve güzel dolapları yapabiliriz.

İstanbul Kadıköy Mutfak Dolabı Yapımı kapaklara çok önem vermektedir. Dolabı tamamlayan ve o dolapta fark yaratan kapaklardır. Dolap kapaklarının birçok modeli ve rengi var olmaktadır. Kapaklarda çeşitli renklerde PVC kaplama ve çeşitli desenleri hazır profillerin gerekli ölçülerde kesilir. Mutfak dolabı kapaklarında farklı bütçelere uyacak modeller vardır. Düz kapak gövde üretimi ile kullandığımız ve evinizdeki her mobilya da kullanılan mdf lam ve sunta lam halinin kapak ölçülerinde kesilip kullanılması olmaktadır. Dayanıklıdır ve fiyatı da gayet uygundur. Piyasalardan kalkmış olan profil kapak yerine giriş yapmaktadır.

Son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tasarım mutfaklar artık daha çok yer almaya başladı. Artık günümüzde mutfaklara daha çok önem veriliyor ve evler yapılırken mutfaklar daha büyük yapılmaya başlanıldı çünkü mutfaklar artık daha çok yaşanan haline geldi. Hep düşünürüz ki güzel yaşanabilecek kullanışlı ve ergonomik dolapları nasıl yaptıracağımızı ve bu konuda artık biz size yardımcı oluyoruz.

Mutfak dolaplarında yaşanan hep aynı bir problem vardır. Dolapların su alması ve dayanıklılığı bu konuda hep sıkıntı yaşarız su olayına dikkat edildiği zamanlarda dolaplarımızı uzun yıllar kullana biliriz. Uzun yıllar kullanmak istediğimiz dolapların gövdelerini kesinlikle ahşap olmasına dikkat etmeliyiz. Dolapların kapakları ise kaliteli malzeme ile çalışılmalıdır. Son yıllarda size uygun olan dolaplar mamber ve akrilik kapaklar çok ergonomik olmaktadır. Bu malzemeler PVC bazlı olarak hazırlanır ve ısı yoluyla ahşap kapakları sıvanır. Bu kapaklar su ya, neme ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Ayrıca bu kapaklar anti bakteriyel olmaktadır. Aynı zaman da renk seçenekleri de çok geniş olmaktadır. Ahşap görünümü dışında pembe, yeşil, sarı, kırmızı, mürdüm gibi birçok renk seçeneği olmaktadır. Renk seçeneklerimiz içinde mat renklerin seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca dolaplarınız sağlam ise maliyeti düşürerek sadece kapakları da değiştire bilirsiniz. Böylece değişmiş olan kapaklar ile yepyeni dolaplara sahip olabilirsiniz. Size uygun şekilde her türlü seçeneklerimiz var olmaktadır.   

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]