fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Her geçen gün artarak çoğalan araç ihtiyaçları ile paralel olarak oto servis, bakım ve tamir hizmetlerine olan ihtiyaçta artmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet almak otomotiv sektöründe çok büyük öneme sahiptir. Çünkü aracımızın serviste fazladan kaldığı her gün bize maliyet olarak geri dönmektedir. Bu durum farkında olan firmamız en modern ve teknolojik cihazlarla aracınızdaki hasarların kaynağını kısa sürede tespit edip tamir işlemini gerçekleştirir. Olabilecek en kısa zaman da aracınızı size sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Sadece aracınız arızalandığında değil belirli aralıklar ile periyodik bakım yaptırmak için de gelmelisiniz. En az tamirat kadar önemli bir uygulama olan periyodik bakımların zamanında yapılması sizi oluşabilecek can ve mal kaybından korur. Bu yüzden hayati önem taşıyan periyodik bakımların ihmal edilmemesi trafiğe çıkan her sürücünün en önemli sorumluluklarından bir tanesidir.

İstanbul Kadıköy Oto Servis Bakım Tamir işlemleri yaptığımız firmamız bünyesinde yapılan periyodik bakım hizmetleri şunlardı; : polen filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi, polen filtresi değişimi, motor bakımı, yağ filtresi değişimi, fren bakımı, far ayarı, ön takım kontrol vb uygulamalardır. Düzenli olarak yapılan periyodik bakımlar aracınızı olabildiğince korur.

Firmamız bünyesinde verilen servis hizmetleri ise klima tamir ve bakımı, fren bakımları, şanzıman tamir ve bakımı, bilgisayarlı arıza tespiti, motor bakımları ön düzen ve komple bakım, elektrik ve elektronik bakım, muayene öncesi bakım ve kaporta hizmetleri vermekteyiz

Kullanılan cihazlar, orijinal ve birinci sınıf kaliteli yedek parçalar servis hizmetlerimizi son derece kaliteli bir hale getirse de bu yeterli değil. Alanında uzman, eğitimli ve tecrübe sahibi personellerle bir araya gelince ancak mükemmeli yakalayabiliriz. Bu yüzden her zaman personellerimizin eğitimlerine önem veririz. Sürekli yeniliklere ayak uydurmak zorunda olan otomotiv sektörü çalışanları kendini geliştirmek ve yeniliklere ayak uydurmak zorundadır. Bu da bizim her zaman gelişen, yenilenen, dinamik bir firma olmamızı sağlar. Kalite ve güvenin adresi olmayı başaran firmamız ihtiyacınız olduğu her zaman hizmetinizdedir.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]