fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Kadıköy pimapen tamiri olarak yenilemek ve bakımını yaptırmak istediğiniz veya tamir ettirmek istediğiniz kapılarınızı pencerelerinizi sizleri sıkıntıya ve soruna sokmadan bir günde halledelim. Bizleri arayıp keşif ekibimiz gelip ölçüleri aldıktan sonra ölçülere göre pencereleriniz ya da kapılarınız yapılıp en kısa zamanda firmamız tarafından sizlerinde bilgisi dâhilinde aynı gün işlemi sonlandıralım. Aynı gün takma işlemini bitiren bir firma olmazsa pencerelerinizde dış bölgeye bakıyorsa akşam rahat uyuyamazsınız hırsızlara da davetiye çıkarmış olursunuz. Bu yüzden iyi araştırıp işlerinde usta olan müşterilerin geri dönüşleri olumlu olup ve müşteriden aldığı yıldız önemlidir.

Türkiye’de büyüyen ve gelişen sektör ile beraber aldığımız yıldızlarla Kadıköy ün tüm semtlerine ve bölgelerine bakmaktayız. Markamız pimapen geri dönüşüm malzemesinden oluşup, üstüm yalıtım özelliği sayesinde müşterimize tozsuz, kirsiz bir ortamla baş başa bırakmaktayız.

Kalite ve çevre belgelerimiz eksiksiz şekilde bulunmakta, değişik bölge ve mekânlarda yüzlerce ürün türümüzle ve eğitimli kadromuzla hazır tam teşekküllü sizlerle çalışmak için beklemekteyiz. Pencerelerimiz uzun ömürlü olup boya badana gibi işlemler yapmak zorunda kalmıyor ve uzun yıllar kullandığınızdan ekonomik olarak müşterilerimize katkı sağlıyoruz.

Firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir ve uzman ekiplerimizle çalışabilirsiz. Sizlerin istek ve arzularınız çerçevesinde PVC pencere ayarı, kapı ayarı, conta değişimi, menteşe değişimi, lastik değişimi, kırılan cam değişimi, yalıtım, çift açılım tamiri vb gibi tüm PVC sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturalım. Her türlü bakım ve onarımlarınızı yılların verdiği tecrübe ve birikimli uzman kadromuzla kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizle sizleri dış mekândan duyulan rahatsızlıklardan uzak tutup yaşam konforunuzu arttırmak çabamızdır. Firmamız olarak yüksek performans, dürüstlük, girişimcilik, kültürümüz, güçlü bir finansal yapı, çalışan ve iş güvenliği, müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Geniş bayi ağımızla sizlerle çalışmaya hazırız sorularınız için bizlerle görüşün biz onları çözüm bulup yok edelim.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]