fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evlerimizin, binalarımızın eski görüntüsünü ya da yıpranmış halini yeni bir görüntü haline getirmek bizim işimizdir. Tadilat dekorasyon yapılacak yere uygun olan malzemeler seçilmelidir. Müşterilerimizin istek ve arzularına göre hareket ediyor ve malzeme seçimi konusunda da müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiği için tadilat ve dekorasyon yapım aşamasında müşterinin memnun olmadığı ya da beğenmedi bir nokta var ise düzenlemeleri tekrardan müşterinin isteği doğrultusun da yapmaktayız. Tadilat ve dekorasyon işimizi yaparken müşterimizi rahatsız etmeden en kısa sürede bitirip hızlı şekilde teslim etmekteyiz.

Ev tadilatı ve dekorasyonu ne olacak diye küçümsemeyin. Bir boyama işinin bile kolay olduğu gözükse de aslında işin içersine girdikçe detayların ortaya çıkması ile zor olduğunu göreceksiniz. Bazen boya işlemini uygun fiyata mal olsun diye kendiniz yapmaya kalkarsınız. Ama duvarın önceden vurulan boyanın plastik mi değil mi buna dikkat edilmesi ve duvardaki boyaya göre seçim yapmalısınız. Daha sonra duvarda ve tavanda alçı olan yerde çatlak ya da dökülme oluşmuşsa tekrardan duvardaki alçı özelliğine göre gerekli boşlukları doldurmak gerekmektedir. Alçının kuruması ve hafif bir zımpara aşamasından sonra boyanacak yeri hazırlanmalıdır. Boya olmasın diye zemine naylon döşenmesi gerekir. Boyama esnasında boyanın kıvamı önemlidir. Eğer boya çok yoğun ise sürmede zorluk çekilir ve çok boya harcamış olursunuz. Sıvı ise de 2 kat ya da 3 kat tekrar tekrar boyamanız gerekmektedir.  Bu yapılan iki işlemde kullanılan boyanın fazla gitmesi ile fiyat artmasına sebep olacaktır. Boyama işleminin de düzgün yukarıdan aşağıya doğru yapılmalıdır.

 Boyama için yukarıdaki işlemlerin hiç birinden anlamıyorsanız İstanbul Kadıköy tadilat ve dekorasyon firmamıza bekliyor ve tüm boyama işlerinizi sizin için gerçekleştiriyoruz.  En kısa sürede bizlere ulaşın yardımcı olalım.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]