fib.net - firmalar işte burada

Kadışehri Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Kadışehri Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Kadışehri Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Kadışehri Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Kadışehri Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Kadışehri Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Kadışehri Mimari Proje & 3D Modelleme

Mimarlarımız tarafından yapılan çalışmalarda; uygulama imar planına, parselasyon planına ve yönetmelik esaslarına uygun olarak hazırlanan projelere biz mimari projeler diyoruz. Mimari projelerin kapsamında vaziyet planı, çatı planı, toprak kazı hesabı, kat irtifakına ve kat mülkiyetine esas paylaşım tablosu, bağımsız bölümler ile ortak alanların brüt inşaat alanı, eklentiler ve toplam yapı inşaat alanının yer aldığı metrekare cetveli, kat ve çatı planlarına ilişkin bir tanesi ortak merpen den geçmek üzere en az 2 adet kesit ve yeterli sayıda görünüş, gerektiğinde sistem kesitleri ve nokta detayları bulunan Avan proje ve uygulama projelerine yer veriyoruz. Uzman ekibimizin yaptığı proje çalışmalarında detaylar ve matematiksel işlemlerde büyük önem taşır. Titizlikle yapılan her çalışma firmamıza başarıyı sağlar. Ayrıca ekibimizce hazırlanan asansör avan projesi, ısı ve su yalıtım projesi veya raporu, gürültüye karşı koruma projesi veya raporu, yerleşme ve yapının özelliğine göre ilgili idarelerce istenecek peyzaj projesi de hazırlanır. Bir proje hazırlanırken bir ekip çalışmasının önemi büyüktür. Firmamızda yer alan tüm ekip arkadaşlarımız işlerinde deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Sizlerde ekibimize tanışarak projelerinizin danışmanlığını bizlere vermek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.
Bir proje çalışmasına başlamadan önce araştırma sayfasının yapılması ve ardından inceleme safhası ve projelendirme safhasına geçilmesi gerekir. Bu üç aşamada yapılan bir yapı, bina bilgisi kurallarını ve tekniğin uygulanışını bizlere gösterir.
Araştırma safhasında imar durumunu öğrenmek, yapılacak binanın çevresinde işlerliğin araştırılması, ve mal sahibinin ortaya koyabileceği sermaye miktarının saptanması gerekir. Bu aşamalar tek tek ve özenle incelenerek çalışması yapılır. Önemli aşamalardan bir tanesi de inceleme aşamasıdır. Bu safhada arsanın yeri, konumu, topografik ve jeolajik durumu, iklim durumu, arsadaki yön tayini, bölgedeki geleneksel malzeme durumu ön planda tutulur. Bu aşama sonrası ise projelendirme safhasına geçilir. Bu safha ince detayların ve matematiksel işlemlerin yapıldığı aşama olarak bilinir. Fonksiyon şemasının kurulması, eskizler, ön proje avan projesi bu çalışmada öncelik alır. Bu çalışmalar doğru projenin istenilen zaman içerisinde bitmesiyle sonuçlanır. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]