fib.net - firmalar işte burada

Kadışehri Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Kadışehri Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kadışehri Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kadışehri Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kadışehri Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kadışehri Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kadışehri Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

İnşaat sektörü gün geçtikçe gelişen ve teknolojinin ilerlemesi ile farklı bir boyut kazanan bir bölümdür. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile ilerlemesine devam etmektedir. Yaptığımız her proje zamanında teslim edilmiş olup müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmuştur. Firmalar tarafından yapılan danışmanlık, projeler yönetiminin inşaat sektörüne en önemli katkısı iş bölümüdür ve bu sayede maliyetin ve riskin azaldığı görülür. Bu projelerde kalite, iş güvenliği, maliyet, zaman, kapsam gibi hedeflerin en iyisine ulaşmak amaçlanır. Proje yönetiminde yatırımcının isteği, bütçe ve kalitede de önemlidir. Her projeye özel hazırlanan proje yönetim planı ve merkezi döküman kontrol sistemi iyi iletişim halindeki takımımızı desteklemek için özenle hazırlanır. Bu sayede yapılacak işin kalitesi, zamanı ve maliyeti daha net bir şekilde ortaya çıkar. Ekibimizin çalıştığı her projede ekibin verimli çalışması sağlanır. Ayrıca projenin yapımı esnasında şantiyelerin kontrolü şantiye şefimiz tarafından gerçekleşir. Projelerinizde istediğiniz verimi sağlamak, başarı elde etmek istiyorsanız uzmanlarımızla çalışmayı seçmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak bir randevu talep etmektir.
İnşaat mühendislerimiz, metodolojik düşünebilme ve proje yönetebilme becerisine sahiptirler. Bunun yanında hızlı problem çözme yetenekleri de uzun yıllar bu sektörde yer almalarının bir sonucudur. Son teslim tarihine ve bütçeye uygun olarak çalışmak onlar için önemlidir. Takım çalışması ve yönetimine yatkın olmaları sayesinde projeleri istenen zaman sürecinde bitirirler. Bu aynı zamanda yoğun çalışma temposuna uyumlarını da gösterir. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri sayesinde önlerine çıkan tüm engelleri prosedürüne uygun bir şekilde çözerler. Ekibimiz bu özelliklere sahip işinde uzman ve deneyimli kişilerdir. Sizde bu ekibin bir üyesi olmak ve projelerinizi bu ekiple birlikte sürdürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bir mimari projenin hazırlanmasından kısaca bahsetmek gerekirse; zemin ve temel etüt standartlarına uygun olarak, mevzuatta bildirilen ve inşaat mühendisleri tarafından tasarlanan ölçekler doğrultusunda yapılan çalışmanın bütünüdür. Yapılan tüm çalışma detaylı bir şekilde projelendirilmeli, hesaplanmalı ve çizilmelidir. Ekibimizin yaptığı tüm projelerde çizimler büyük bir titizlik ve özenle yapılır.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]