fib.net - firmalar işte burada

Kağıthane Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Gelişen dünyamızın mimari şekli olan binaların artık hepsinde asansör bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hayatımızda bu denli önemli olan asansörlerin her aşamasının itine ile gerçekleştirilmesi gerekir. Bu aşamalardan biri de asansör montajıdır. Bu işlem yolcuların seyahat güvenliği açısından çok önemlidir. İstanbul Kâğıthane Asansör Bakım Onarım ve Tamir olarak bu işlemi ekibimizle en iyi şekilde asansör montajını tamamlayıp son kontrollerini yaparak siz değerli müşterilerimize eksiksiz şekilde teslim ediyoruz.  Firmamız 7/24 arıza hizmeti vermekteyiz. Asansör bakımı ise kullanılan asansörün daha güvenli, konforlu ve hızlı bir şekle gelmesi için aylık periyodik olarak uygulamaktayız.

İnsan ömrünün bir sonu olduğu gibi teknolojik aletlerinde belirli bir kullanım süresi vardır. Bu süreyi tamamlayanlar bakımından tehlikeli olur. Bu aletlerden biri olan asansörler kullanım süresi dolduğunda sık sık arıza vermeye başlar, görüntü kirliliği oluşturur bu nedenle asansör yenilemesi şarttır. Bu hizmetimizle birlikte asansör teknolojisine uygun, enerji tasarrufu yapan asansörlerle değiştirerek en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Firma olarak kurumsallıktan ödün vermeden azimle çalışmaktayız. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olup hedefimiz bu sektörde en iyi olmaktır. Değişen dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurmaya devam eden şirketimiz, hayata geçirdiği yeni projeler ve ürün yelpazesine kattığı yeni ürünler ile yoluna devam etmektedir. Projeleri hazırlarken dikkat ettiğimiz en önemli nokta müşterilerimizin mevcut ihtiyaçları ile gelecekte ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek, böylelikle ileriye dönük çözümler sunmaktır. Projelerimiz, modern proje çizim teknikleri ile en kısa sürede, en doğru şekilde, yürürlükteki yönetmeliklere uygun olarak can ve mal güvenliğini maksimum seviyede korumaya yönelik ürünleri içerecek şekilde hazırlanmakta ve sistemde maksimum verimlilik sağlamaktadır. Geçmişte yapmış olduğumuz projeler arşivlenerek her yeni proje aşamasında bu arşiv bize yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimize hizmeti ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunarak; sürekli tercih edilen, kaliteli eserlere imza atan, dünya standartlarında bir firma olmak. Asansör sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmektir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]