fib.net - firmalar işte burada

Kağıthane Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Halı yıkamak emek isteyen bir iştir. Çünkü halıların tam anlamıyla temiz olması onu gereken özveriyle yıkamanızla mümkündür. Tam anlamıyla temizlenmeyen halılarda oluşacak mikroplardan hastalıklar üreyebilir. Buda bizleri ve kendimizden sakındığımız çocuklarımızı etkiler.

Profesyonel ekiplerimize ulaştığınızda halılarınızı evinize gelip ilk öce paketliyoruz ve ölçüm yapıyoruz. Paketlenen halıları araçlarımızla merkezimize getiriyoruz. Halılarınızı paketlerden çıkarıp profesyonel makineler yardımı ile birlikte güzel bir şekilde yıkıyoruz. Yıkama işlemine başlarken; İlk önce halınızı su ile ıslatıyoruz. Islatılan halılarınızı halı şampuanı ile köpürtüyoruz. Ardından fırçalama işlemine geçiyoruz. Bu işlevin ardından duruluyoruz ve tekrar köpürtüp durulama yapıyoruz. Kurutma işlemine geçince yaptığımız ilk işlem makineler eşliğinde kurutmaktır. Ayrıca halıların çeşidine göre tellere asıp kurutma işlemi de yapıyoruz. Son olarak isterseniz halılarınıza zararsız koku sıkarak güzel kokmasını da sağlıyoruz. Kullandığımız kokular tamamen zararsız bitkisel ürünlerden yapılmaktadır.

Halılarınızı en temiz İstanbul Kağıthane halı yıkama firması olarak bizim yapacağımızı unutmayın. Size bunun garantisini halılarınızı size iade ettiğimizde görebilirsiniz. Çünkü halılar evin en önemli unsurlarıdır. Her halı farklı bir metotla yıkanır. Örneğin evlerimizin salonlarını süsleyen ipek halılar. İpek halı hassastır ve makine ile yıkanmaz el ile yıkanır. Yıkama esnasında üzerinde bir leke varsa hassas bir şekilde üzerinde işlem yapılır. Halıları hastalara benzete bilirsiniz en ufak bir hatada hemen müdahale etmek gerekir. Sizde evinizde yaşayacağınız her hangi bir olayda hemen müdahale edin. Bu sizin halınızın da ömrünü uzatacaktır. Halılar hassastır ve eğer müdahale etmeseniz lekeler kalıcı olabilir buda halınızı kötü gösterecektir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için en küçük ayrıntıya bile dikkat ederiz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Bizimle çalıştığınızda hiç pişman olmayacaksınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]