fib.net - firmalar işte burada

Kağıthane Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Kâğıthane’de bulunan firmamız yıllardan beri klima servisi işini yapmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakım, onarım ve tamir işini severek zevkle uzun yıllardan beri yapıyoruz. Bizim için her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet firmamız için çok önemlidir.

Her yıl düzenli olarak mutlaka klimalarınızın bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Yıllık bakımı yapılan klimalarınızın olası sorunlarını daha aza inecek ve yaz kış klimalarınız daha sağlıklı çalışacaktır. Klimalarınızın yıllık bakımını yaptırmadığınız takdirde sık sık sorunlarla karşılaşıp rahat bir yaz ve kış ayı geçirmeyip hem konforunuzun bozulması hem de ekonomik açıdan sizleri zarara uğratacaktır. Verimli bir klima kullanımı size tasarruf olarak geri dönecektir.

Klimalarınızın montajı ve tüketicinin de klima kullanımı önemlidir. Montajı evin soğutma ya da ısıtma bakımından en ideal bölgeye takılması gerekmektedir. Montajı düzgün yapılmayan klima sağlıklı bir çalışma bekleyemezsiniz. Yada tüketicinin klimayı kısa aralıklarla devamlı açıp kapatması filtrelerin temizlenmemesi gibi bilinçsiz kullanım sonucu da cihazınız arızaya açık bir durumda olacaktır. Sorunlarla karşılaşmamak adına bilen işinin ustası kişilere montajını yaptırıp kullanıcınında bu konuda bilinçlendirip kullanım kılavuzundanda yararlanabileceği konusunda bilgiler verilip tüketicileri bilgilendirmeleri gerekmektedir.

Klima bakımında en önemli noktalardan biride klimanın filtresidir. Klimanın filtresinin temizliği çok önemlidir. Klimanın filtresinin temizleme süresi genel olarak, 15 günden 15 güne toz ve partiküllerin odadaki yoğunluğuna bağlı olarak temizlenmelidir. 15 gün ara ile yapılan filtre temizliğinin yanında ayda 1 ya da 1 buçuk ara ile de ılık sabunlu su ile yıkamanız verimli çalışmasına sebep olacaktır. Filtre temizliği yaptıktan sonra muhakkak kurutulmalıdır. Nemli ve ıslak bırakılmamalıdır. Yıkama esnasından sonrada dezenfektan uygulaması ile kötü koku ortadan kaldırmış olursunuz. Temizlik malzemelerini istediğiniz yerden temin edebilirsiniz. Ancak temizlik malzemesinin orijinal olmasını dikkat edin.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]