fib.net - firmalar işte burada

Kağıthane Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Müşterilerimizin eskiyen koltuklarının metal ya da ahşap iskeletinin üzerine birinci kalite sünger ile kaplama işlemi tamamlandıktan sonra, koltuğun değişik renklerde ya da modellerde kumaşla kaplanmış haline koltuk döşeme ya da koltuk kaplama adı verilmektedir. Günümüzde yeni koltuk almaktansa koltuk döşeme kaplama uygulamasını yaptırmayı daha çok tercih etmektedirler.

İstanbul Kâğıthane koltuk döşeme kaplama geçmiş tecrübelere ve deneyimlere sahip mobilya ve dekorasyon sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren bir firmayız. Evlerinize farklı bir görüntü ve değer katacak tarzınıza uygun koltuk döşeme modelleri düşünüp, düşüncelerinizi hayata geçirmeniz için müşteri temsilcimizle ve konusunda uzman ekiplerimizle iletişime geçmeye başlayabilirsiniz.

En güzel koltuk döşeme modellerini firmamızda bulabilirsiniz.  Döşeme kaplama yaptırdıktan sonra koltuklarınız yeni model koltuk takımı almış gibi olacaksınız. Değişik model ve renklerle firmamız her daim yanınızdadır. Koltuk takımınızın en uygun döşemesi için bizlere başvurmanız yeterli olacaktır. İşinin uzmanı ve profesyonel ekiple sizlere koltuk döşeme kaplama konusunda baştan sonuna kadar müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Koltuklarınızı ne zaman döşeme kaplama yaptırmak istiyorsanız biz buradayız. En uygun fiyat konusunda siz müşterilerimizin yanındayız.

Koltuklarınızın döşeme aşamasını şöyle kısa anlatmak gerekirsek sizlerden eski koltuklarınızı alıp üzerindeki yıpranmış kumaşları ve dokusunu kaybetmiş oturduğunuz zaman içine çöken süngerleri çıkarıp, koltuğun iskeleti üzerinde gerek duyduğu kırılmış ya da eskimiş olan yerleri tamir etmekteyiz. Tüm koltuğun iskeletini yenisi gibi sağlamlaştırıyoruz ve daha sonra koltuğun iskeletine yeni olan süngerle kaplarız. Süngerle kaplama işlemi bittikten sonra müşterilerimizin katalogumuzdan seçtiği kumaşlar kullanılarak koltuk tekrar kaplanır. Sonuç olarak yeni bir koltuğunuz olmuş oldu. Evleriniz içinde yeni bir renk, pırıl pırıl bir görünüme sahip oldunuz güle güle kullanın. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]