fib.net - firmalar işte burada

Kağıthane Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmakta ve buna göre hareket etmekteyiz. Referanslarımız işimizin garantisidir. Yıllara dayanan tecrübemiz ve halen aktif olarak çalışmamız işimizin iyi yaptığımızın göstergesidir. Firmamız kombilerinizin bakımını, tamirini ve petek temizliği hizmeti vermektedir. Kaliteye de ayrıca önem vermekte ve altını kırmızıçizgiyle çizmekteyiz. Yaptığımız tüm kombi bakımları da garanti sağlamaktayız.

Kombiler ısınmamızın en kolay yöntemlerden biridir. Kışın rahat geçirmemizi sağlar. Odun sobası gibi ortalığın kirlenmesi gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ancak kombiler tehlikeli cihazlardır bunu asla unutmayın. Her yıl düzenli olarak kombi bakımlarınızı yapalım ve sizleri tehlikeden uzak tutalım.

Kombilerinizin bakımını aslında yılda iki kez yapılması daha uygundur. Kombileriniz sağlıklı çalışmasını ve kışı rahat geçirmenizi sağlar. Ama tüketicilerimizin bütçesine uymaması sebebiyle yaptırmayanlarda olmaktadır. Kombi bakımlarınızı yılda iki kez yaptıramazsanız mutlaka kış gelmeden yılda bir kez kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımlarınızı yaptırmanız kış aylarında sorunla karşılaşmamanız, sağlıklı bir kullanım, sağlıklı bir ısı ve güvenli bir kış geçirmeniz demektir. İşinizi şansa bırakmayın bakımı yapılmayan kombileriniz gaz kaçağı yapabilir ve patlamaya sebep olabilir. Bakım yapmanız sayesinde gaz kaçağına önlem almış olursunuz. Teknik servislerin özel cihazlarıyla gaz kaçağını tespit edip anında önlem almaktadırlar.

İstanbul Kâğıthane kombi servisi firmamızla çalışın ve kendinizi güvene alın. Asla bilmediğiniz firmalarla ve korsan servislerle çalışmayın. Pişman olmamak adına bu gibi firmalardan uzak durun. İşçiliği, geçmişi, uzmanlığı, eğitimli ve sertifikalarıyla bilindik adını duyuran firmalar ile çalışın. Güven ve garanti veren firmamız müşterilerine saygılı, hoşgörülü, onları dinleyen, tüm arızalara müdahale edebilen ve anlayan bir kadro ile çalışmaktadır. Yirmi dört saat hizmet veren firmamıza başvurun. Kombilerinizin bakımını geç kalmadan yapalım.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]