fib.net - firmalar işte burada

Kağıthane Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Mutfak yapılırken hep isteriz ki en güzeli benim evimde olsun diye bu güzelliği isterken fiyatını da uygun olmasını isteriz. Mutfak yapılırken çekmecelerin ergonomik olması çok önemlidir. Kaşıklıklar ve kuru gıdalar, mutfak eşyaları da çok önemlidir. Kullanıma kolaylığı ve rahatlıkla ulaşabilecek noktalarda dolapların olması önemlidir. Tencerelerimizi ve tabaklarımızı yerleştirirken raylı saklama alanlarında çekmecelere yerleştirilebilir. Bu şekilde sistemli çalışmalar sonunda dar alanlarda bile rahatlıkla kullanım kolaylığı sizlere sağlanır. Mutfak dolaplarında son teknoloji kullanılan bu raflar ve çekmecelerin çözümleri sade aksesuarlı ve evinizde var olan dolaplarınıza bile uygulanabilir bu sistem.

Frenli çekmeceler ile kulp sorunundan kurtula bilirsiniz ve böylece elinizde bir şeyler varken vücudunuz ile dokunmanız yeterli olacaktır. Böylece çarpmalar ve vurmalar olacak olan çekmeceleriniz böylece yavaşça yerine kapanır. Aynı zamanda dolap kapaklarınızı yukarıya iki katlı açabilirsiniz. Dolaplarınızın içerisine katlar da atabilirsiniz.

Eğer mutfağınız bol ışık alıyorsa koyu tonlarda kapaklar kullana bilirsiniz. Ama dikkat edilmesi gereken şey çok koyu renkleri kullanırken biraz daha dikkatli olmak gerekir. Mutfağınızda kullanmış olduğumuz renkleri sevdiğiniz şekilde kullana bilirsiniz ama bizden size bir tavsiye az bile kullansanız bu renkleri o bile fark yarata bilir. Mesela beyaz, pembe gibi tonlar ile renklerin etkileri daha iyi bir şekilde yumuşatıla bilir. Küçük ve ışık almayan mutfaklarda ise rengi açık tonlarda kullana bilirsiniz.

Mutfaklarda bu sene çok moda olan Akdeniz, İngiliz ve Fransız mutfaklarını sitilinde beyaz eskitme boyalı dolapları artık daha da sık kullanılmaktadır. Eskinin mutfak dolapları çok modern bir mutfak yapısına da uyum sağlayabilir. Böylece ortaya çok nostaljik bir model çıkabilir. Evinizde modern bir mutfak tasarımı aklınızda ise yapılacak tek şey en iyi tasarımı bulmaktır. Çizim yaparken üç boyutlu çizim yaparak istediğiniz mutfağın şeklini görmeden de karar vermeyin.

Bir başka konu da mutfak dolabınızı yaptırırken öncelikle vermeniz gereken kadar dolabınızın ve mutfak tezgâhınızın yapımını hangi malzemeler ile yapacağınızdır. Mutfak tezgâhı yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir başka olay ise suya dayanıklı olması kir ve lekeye karşı ve yanmaya karşı, çizilmeye karşı özellikleri ve fiyatı bizi çok ilgilendirir. Mdf veya sunta plakların yanmaz yapışmaz ve leke tutmaz bir malzeme olan laminant levha ile kaplanmasıyla elde edilir. Mutfak dolabı seçerken dolabın fiyatı ve dayanıklı oluşu bizim için çok önemli olmaktadır. İstanbul Kâğıthane Mutfak Dolabı Yapımı siz değerli müşterilerimize her şekilde yardımcı olmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]