fib.net - firmalar işte burada

Kağıthane Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Kâğıthane pimapen tamirini geniş bayi ağımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz müşteri odaklı olup, yıllardır profesyonel çalışmalar yapmaktayız. PVC ürünlerimizde kurşun ve metal asla bulunmamaktadır. Devamlılığı arz ettiren yüzde yüz geri dönüşüm sağlayan, çevreye önem verilip üretilen PVC sistemlerimiz Türkiye’mize katkı sağlamaktadır. Firmamız PVC kaynaklı tüm sorunlarınızı en hızlı bir şekilde uzman teknik kadromuzla güven çerçevesinde çözüm önerileri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup ürünlerimiz sayesinde sizleri mekânlarınız da güvenilir ve emniyetli hale getiriyor ve dışarıdan gelecek hırsızlık olaylarından da korumuş oluyoruz. Dünya standartlarına uygun teknoloji ile üretilen ürünlerimiz yaşadığımız mekânlarda hava dengesini koruyarak soğuk ve sıcak hava kaybını en aza indirerek enerji tasarrufu sağlamasıdır. Farklı renk seçeneklerimizle birçok modellerimiz bulunmaktadır. Bunlar PVC pencere, PVC kapı, PVC Sürme sistemleri panjur, sineklik, kepenk gibi geniş ürün çeşidimizle mekânlarınızı güzelleştirmeyi amaçlıyoruz.

İstanbul Kağıthane pimapen tamiri firması olarak değiştirmek istediğiniz pencereler ya da balkon pencereleri ve kapıları olsun bizlere ulaşmanız taktirinde sizlerin pencere projelerinizi dinleyip ücretsiz keşiflerimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Teknik ekibimiz değişim yapılmak istenilen alanda incelemeler yapmaktayız. Teknik ekimizin tecrübeleri ve deneyimlerine dayanarak sizlere renk alternatifleri, cam, aksesuar gibi yönlendirmeler yapmakta ve fiyat konusunda müşteri odaklı çalışma yapısına sahip olduğumuzdan en ekonomik şekilde yardımda bulunuyoruz. Yapılacak montajlar konusunda teknik ekibimiz siz müşterilerimize aklınızsa soru işareti kalmaması ve huzurla bizlere güvenmeniz için bilgi vermekteyiz. Ölçüm aşamaları da halledildikten sonra malzeme hazırlanmasına geçilir. Bu süreç sonrasında montaj işlemi sorunsuz halledilip kullanma konusunda bilgi vermekteyiz. Siz müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başlanılan ilk gün bunun farkını yaşayıp konforunu göreceksiniz.

İşinizi güvenilir ellere teslim edin yanlış yapılan montajlar kalite ve fonksiyonlarının kaybedilmesine sebep olmaktadır. Ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Yaşan ve konforunuzu düşünüyorsanız bizlerle irtibata geçin.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]