fib.net - firmalar işte burada

Kartal Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Tüm Türkiye genelinde, asansör tamiri, asansör servisi, asansör bakımı, asansör montajı ve asansör revizyonu konularında tam teşekküllü olarak hizmet vermekteyiz.  Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda dünya standartlarına göre ve TC kanun ve yönetmeliklerine göre faaliyet göstermekte olan firmamız asansör sektöründe aynı zamanda tescilli bir markadır. Konusunda uzman yetişmiş ve aynı zamanda profesyonel çalışma ekibi ile hizmet veren firmamız, tüm teknolojik sistemleri bünyesinde barındırmaktadır. Yapmış olduğu tüm işlerde referans odaklı çalışan firmamız sektörlerinde kendilerini ispatlamış kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz işin bilincinde olup, sorumluluk nezdinde ise tam donanıma sahip bulunmaktayız. Zira sizlerin güvenliği bizim vazgeçilmez prensibimizdir.

Asansör tamiri, bilgi, beceri ve tecrübe ister. Yine her şeyden önce yasal mevzuat gereği belge ister, diploma ister.  Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesiyle asansör tamiri yapacak firmanın ve kişinin de kendini geliştirmesi gerekmektedir. Gerek bilgi açısından olsun, gerek teknoloji açısından, gerekse tecrübe açısından olsun böyle olmak zorundadır. Asansör tamir işi gerçekten önemli ve ciddi sorumluluk istemektedir. Öyle sorumluluk ki sonunda insan canının olduğu bir sorumluluktur.  Biz İstanbul Kartal Asansör Bakım Arıza ve Tamir olarak bu bilincin farkındayız. Her şeyden önce üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız.  Önce can güvenliği bizim için ön planda olup yasal mevzuat odaklı oluşturulmuş ve çalışmalarımıza bu minvalde yön vermekteyiz. Uzman personellerimiz ile asansör tamiri konusunda her türlü noktada biliniz ki sizlere en iyi çözümü sunmak için hizmetinizdeyiz.

Hizmet kalitemizi, teknolojik ürün çeşitliliğimizi daima geliştirmekteyiz. Tüm personellerimize, periyodik aralıklarla hizmet alanımıza uygun eğitimlere tabi tutmaktayız.  Çevre sağlığı ve temizliğine duyarlı çalışmalar yürütmeyi de ilke edinmiş durumdayız.

Asansör tamir servisi denilince asansörde en iyi şekilde asansör tamir edilip asansörün güvenilir ve sağlıklı çalışması sağlanmaktadır. Asansör tamir servisi ve bakımdaki elemanlarımız İstanbul’un her bölgesinde dolaşarak herhangi bir durumda asansörün tamirine ulaşmak için devamlı gezmekte olup en hızlı bir şekilde asansör tamir servisi vermektedir. Siz değerli müşterilerimizde en iyi asansör tamir, bakım ve onarım servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]