fib.net - firmalar işte burada

Kartal Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Şirketimiz çatı sektörüne yıllarını vermiştir. Çalışma süresinin uzun yıllar olmasındaki payımız işimizi düzgün yapmak ve işinin ehli ustalar ile birlikte çalışmak. Yıllardır müşterilerimizden her zaman güler yüzlerini aldık bu da müşteri memnuniyetinden kaynaklanıyor. Yapmış olduğumuz her işte teknik bir şekilde çalıştık. İşimizi söz verdiğimiz zamanda bitirdik. Böylece hep memnuniyet aldık müşterilerimizden.

Binalarımızın çatıları çok önemlidir. En büyük yaşam kalitesi olmaktadır. Çatımız yaz mevsiminde sıcaktan etkilenir. Kış mevsiminde ise kar, yağmur, fırtına, rüzgâr gibi mevsimsel değişiklikten etkilenir. Bu sebepten de çatımızın oldukça sağlam olması gerekiyor. Çatıların taşıyıcı alanları çok önemlidir o bölümlerin oldukça sağlam olması gerekir. Çatı yapımında ve tamirinde taşıyıcı bölgeyi her bölüm ile aynı etkende tutamaması gerekir. Taşıyıcı kısımların malzemesi ahşap, çelik ve betonarme olması gerekir.

Çatı yapımlarında aralara köpük gibi farklı malzemeler kullanmak gerekir. Çünkü sıcak havalarda ve soğuk havalarda çok büyük etken sağlarlar. Yaz mevsiminde içeriye sıcağı çekmezler kış mevsiminde ise soğuğu çekmez bu sebepten koruyucu malzeme kullanmakta fayda var. Çatılara gereken önemin gösterilmesi gerekir. Zamanlı bakımları yapılır ise çatınızın ömrü uzun olur uzun yıllar dayanır bütün hava şartlarına karşı İstanbul kartal çatı yapımı ve tadilatı olarak biz her türlü bakım ve tamirlerde sizlerin bize ulaşmanız yeterli. Eğer çatıda çok fazla hasar var ise o çanın bir yerini yaptırırken başka yeri sorun yaratır bu sebepten dolayı bir an önce değiştirmeniz gerekir. Sürekli olarak masraf etmek yerine bir kez masraf edin ve yeni çatınızı yaptırın. Çok büyük fiyatlar tutacak diye de sorun yaşamayınız bu konuda da şirketimiz size yardımcı olur. Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]