fib.net - firmalar işte burada

Kartal Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

‘’Halı yıkamak başlıca bir sanattır’’. Halı yıkama her halı yıkamacının başarabileceği bir iş değildir. Herkes halı yıkayacağını düşünse de halınızdaki lekeleri çıkaramaz. Önemli olan halı yıkamak değildir. Halıdaki lekeleri çıkararak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bizce halı evin en önemli unsurudur. Çünkü halı olmayan ev çıplak gibidir. Halılar evlerin en güzel dekorudur. Halılarınızı dezenfekte ederek tüm mikropları temizlemek çok önemlidir. Dezenfekte edilmeyen halılar insanı hasta yapar. Çünkü halı temiz yıkanmaz ise bakteri yüzünden mikrop kapabilirsiniz. Evlerimizde hayatımızı paylaştığımız evcil hayvanlarımız olabilir. Hayatımızı paylaştığımız bu canlılar tüy dökerek halılarımızda kıl bırakabilirler. Bizlerde sizin sağlığınız için evcil hayvanlarımızın bu tüylerini temizleyerek dezenfekte etmekteyiz.

Ve en önemlisi eğer evde kendinizden daha çok düşündüğünüz bebekleriniz veya çocuklarınız varsa unutmayın ki onların evdeki oyun alanlarının halılar olduğunuzu unutmayın. Halılarınızı yıkarken dikkat ettiğimiz olaylar şunlardır.

Yıkama işlemlerinde: İlk önce halıları paketleyip evinizden alıyoruz. Metresine göre en uygun fiyatlarda hesaplıyoruz ve halıları fabrikamıza getiriyoruz. Paketlerini açıyoruz. İlk önce halınızın türüne bakıyoruz. Çünkü her halı her makine ve sabunla yıkanmaz. Çünkü eğer halınız tüylü ise tüysüz halı sabunu ile yıkanırsa iyi temizlenmez. Her halının kendi türüne göre makinesi vardır. Örneğin silindir halı makinesi, el halı makinesi, yatay halı makinesi vb. profesyonel makinelerimize veriyor. Bu yıkama işlemleri insan eli değmeden yapılıyor. Çünkü insan eli ne kadar temiz olursa olsun bakteri üretir. O yüzden tamamen hijyenik makinelerle yıkıyoruz. Bu işlemden sonra kurutma işlemine geçiyoruz ve paketliyoruz. Halılarınızın güzel kokması için parfüm kullanmıyoruz. Çünkü temizliğimizden eminiz bazı markalar gibi temizlik yapmadan parfüme sığınmıyoruz. Paketleme işleminden sonra arabalarımız yükleyip ayağınıza kadar getiriyoruz. Teslim işlemini gerçekleştirdikten sonra memnuniyetiniz tek önemsediğimiz olaydır.

Halılarınıza önem verin. Onları gönül rahatlığı ile bizim güvenilir ellerimize teslim edebilirsiniz

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]