fib.net - firmalar işte burada

Kartal Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız tüm tüketicilere kapılarını açan ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunan teknik servisimiz her türlü sorularınıza çağrı merkezimiz aracılığıyla yardımcı olmaktayız. Klimalarınıza değer veriyor ve ömrünü uzatarak daha fazla uzun yıllar kullanmak istiyorsanız İstanbul Kartal klima servisi firmamızla irtibata geçebilirsiniz.  Firmamız uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır klima montajında en iyisi olup müşterilerimizin konforu ve güvenliğine önem veriyoruz. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Klimanızın yerini beğenmiyor ya da soğutma ve ısıtma için uygun bir yerde monte edilmediğini düşünüyorsanız yer değiştirme için bizleri arayabilirsiniz. Ücretsiz keşfimizle adresiniz de gereken incelemeleri yaparak daha verimli olan bölge seçilip soğuk ve sıcağın odayı daha kısa sürede ısıtması ya da soğutması göz önünde bulundurularak monte işlemi gerçekleştirilir. Uygun monte klimanın yüksek performans göstermesi ve odanın ısı ve soğutma dengesi kaliteli olduğundan tasarruf sağlamış oluruz.  Ürünlerimizin ve çalışmalarımızın TSE belgeli olması müşterilerimize duyduğumuz değeri göstermektedir.

İstanbul’un tüm noktalarına hızlı servis ağı sunmakta ve her geçen gün büyüyen referanslarımızla sizlere daha da iyi hizmet vermekteyiz. Ekonomik fiyatlarımızla ve uygun ödeme koşullarımızla müşterilerimize tasarruf sağlayıp onlara katkıda bulunmaktır. Klimalarınızın bakım, onarım ve montajını klima ustalarının yapmaları gerekmektedir. Aksisi halinde yapılan tamir,  bakım ve onarımdan çıkar daha çok maddi zarara sebep verebilir.  En ideal montaj yeri belirlemek önemlidir. Profesyonel ekibimiz 7/24 hizmetinizde hazır bulunup çalışanlarımızı ve teknik servisimizi uzman kişilerden olup, firmamızın kusursuz hizmet anlayışından yararlanın.

Klimalarınızın özün ömürlü olması ve uygun kullanım sonucu tasarruf elde edebilmeniz için yıllık bakım onarım periyotlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. En kısa zamanda klimalarınız için bizlere başvurabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]