fib.net - firmalar işte burada

Kartal Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kartal bölgesinde isteğe bağlı kumaş ve model seçiminizle koltuk döşeme ve kaplama hizmeti vermekteyiz. Bu iş için önceliğimiz kaliteli malzeme kullanmak. Bakım onarım esnasındaki tüm malzemeler birinci sınıf sünger ve kumaştan oluşmaktadır. Eski koltuklarınızı yeni bir görüntünün yanında sağlam ve dayanıklı olması ve uzun yıllar kullanmanız amaçlamaktayız. İşyerinizde, evinizde, otel ya da kafeteryanızda bulunan eski koltuklarınızın iskeletinin bakım ve onarımını, koltuk döşeme ve yüz değişimi, sandalye bakım ve onarımı, sandalye yüz değişimi v.b. gibi baştan yeni bir görüntü haline getirmekteyiz. Kumaş seçiminizde tereddüt etmenize gerek kalmadan kumaş hakkında gerekli tüm bilgileri konusunda uzman kişiler tarafından sorularınıza ve yapmış olduğunuz kumaş tercihlerinizde yardımcı olmaktayız. Kumaş kataloglarımızdan renk ve model seçimi yapabilirsiniz.

İşini hakkıyla yerine getiren güler yüzlü, iyi niyetli profesyonel kadromuzla müşterilerimizi memnun ederek güven oluşturmak bizi mutlu etmektedir. Aldığımız koltuk döşeme ve kaplama işinde itinayla çalışıp müşterilerimizin koltuklarını en kısa zamanda teslim etmekteyiz. Koltuklarınızı beklerken süreci en aza indirip mağdur olmaktan kurtarmaktayız.

Koltuklarınızı döşeme kaplama yaptırmak istiyorsanız bizlerle çalışmanız yeterli olacaktır. İstanbul kartal koltuk döşeme kaplama işini yıllardır yapmaktayız. Müşterilerimizden gelen övgü dolu sözler bizlere yetmektedir. Yaptığımız işe garanti vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve arzularına göre hareket etmekte ve gerekli tüm malzemeleri onların istekleri doğrultusunda kullanmaktayız. Eğer yapılan iş teslim edildikten sonra müşterinin beğenmediği bir nokta varsa tekrar baştan koltuk döşeme ve kaplamı işlemini gerçekleştirmekteyiz. Koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamız tarafından sizlere geri dönüş yapılıp vermiş olduğunuz adreste yerinde inceleme yaparak kumaş seçiminde anlaşılıp uygun fiyat ile koltuklarınızı  döşeme kaplama yapmak için atölyemize götürmekteyiz. Döşeme ve kaplama işini en hızlı şekilde gerçekleştirip adresinize teslim etmekteyiz.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]