fib.net - firmalar işte burada

Kartal Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Doğalgazın birçok ilimize gelmesi ile kombi kullanımı artmıştır. Temiz bir kullanım sistemi olan kombiler kış aylarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sağlıklı bir kombi kullanıcısı olmak istiyorsanız periyodik bakımlarını yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır. Firmamız olarak kombi periyodik bakımı, kombi tamiri, kombi onarımı, kombi peteklerinin temizlenmesi, yedek parça temini hizmetlerini vermekteyiz. Firmamız yaptığı işin bilincindedir. Personellerini de buna göre seçmiştir. Kombi bakımı hafife alınacak bir durum değildir. Doğalgaz ile ısınma sistemini gerçekleşmesin den kullanan kişilerin ve bakım onarım yapan kişilerin çok dikkat etmesi gerekmektedir. Edilmediği takdirde yanıcı bir madde olduğundan sonradan daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Kombinizin bakımı için gelen kişinin kombinizin bakımını iyi yapıp yapmadığına dikkat edin. Bakımı yaptırılırken de bakımı yapan kişinin başında beklemeniz sizinde dikkat etmeniz veya izlemenizde yarar vardır.  Ne derece sağlıklı bakım yaptı bunu izleyip aklınıza takılan bütün soruları sormalı tatmin olmadığınız tüm soruları araştırmanız ya da güvendiğiniz kişiler tarafından tavsiye üzerine o kişilere sormanız sizin kombinizi kullanmanızı ve içinizi rahatlamasına sebep olacaktır. Kombilerinizi kış aylarında içiniz rahat olarak kullanmak istiyorsanız İstanbul kartal kombi servisimizle bağlantı kurabilirsiniz. Bizlerle güven içersinde olmanız demek mutlu ve sıcak bir kış geçirmeniz demektir. Hiçbir zaman asla kombinizin bakımını sağdan ve soldan duyma bilgilerle kendiniz yapmayın. Kombinizi bozabilir ve daha büyük sıkıntılar doğurabilir veya kendinize masraf açabilirsiniz.

7 gün 24 saat hizmetimiz sınırsız olup, arıza için hazırda bekleyen donanımlı teknik araçlarımız kombilerinizin bakımı için hazır beklemektedir. Müşteri hizmetlerimize her daim ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz. Kombi arızanız nerde olursa olsun ulaşım sağlayıp tamirini önce yerinde eğer yerinde tamir edilmeyecek bir durum varsa atölyemizde tamir etmekteyiz. Bu işin yıllardır ustasıyız yaptığımız işin arkasında durmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]