fib.net - firmalar işte burada

Kartal Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yedek parça, satış ile hizmet verdiğimiz bu sektörde yedek parça donanımını ve tecrübesini tamamlayıcı unsur olarak mekanik elektriği kaporta boya onarımı tek çatı altında birleştirerek devam etmektir. Tecrübemiz doğrultusunda 2 katlı yedek parça deposunda tüm marka binek ve hafif ticari araçların A’dan Z’ye yedek parçalarını bünyesinde bulundurmaktayız.

Sektörde yerini koruyan ve bölgesinde hizmet öncüleri arasında yer alan İstanbul Kartal Oto Servis Bakım Tamir olarak tüm birikim ve işbirliklerimizi ülkemizde değişen ve gelişen koşullara uygun hareket etmeyi kendisine bir yaşam felsefesi olarak kabul etmekteyiz. Sahip olduğumuz geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını güven ilkelerini temel alarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir kuruluş olmaktayız. Servisimiz kapalı ve açık alana sahip olup, TSE ve ISO belgelerimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model araçlara mekanik, elektrik, kaporta, boya hizmeti verilen servisimizde ayrıca toptan ve perakende yedek parça satışı için yedek parça depomuz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çok modern bir müşteri bekleme solunumuz ve mescit bulunmakta ve müşterilerimizin iyi vakit geçirebilmesi için içerisinde internet bağlantılı televizyon, masaj koltuğu, bilgisayar ve klima mevcuttur. Müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamak için soğuk ve sıcak içecek ikramlarımız, yemek salonumuz olmakla beraber yine müşterilerimizin araçların her an güvende olduğunu bilmeleri açısından uzaktan ip bağlantılı kamera ve alarm sistemimiz bulunmaktadır. Servisimiz içerisinde müşterilerimizin araçlarına hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına 4 adet araç kaldırma liftimiz 3 adet her marka ve model için arıza tespit cihazımız klima gazı dolum cihazımız bulunmaktadır. Akü şarj cihazımız şase doğrultma ve çektirme tezgâhımız argon kaynak makinemiz punto kaynak makinemiz havalı çektirme makinemiz müşterilerimizin hizmetine tahsis edebileceğimiz 4 adet yedek aracımız bulunmaktadır.

Yıllara vurmuş deneyimimiz ve tecrübeli ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermekten gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman teknolojinin en gelişmiş ürünlerini kullanmaktayız. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için her gün bir adım öne adım atmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]