fib.net - firmalar işte burada

Kartal Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İnsanı rahatlatan bir sporla tanışmak istiyorsanız, pilates sporunu size tanıtmaktan İstanbul Kartal Pilates Salonu olarak büyük keyif alacağız. Pilates sporu size birçok fayda sağlar.  Karın, bel, kalçalar, bacak ve kol kasları güçlendirir. Vücudunuza daha dik bir pozisyon sağlar. Vücudunuzun neredeyse tüm bölgelerindeki yağlardan da kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacağı gibi vücudu sıkılaştırmanıza da yardımcı olur. Basen bölgenizdeki selüloitlerinizden de kurtulabilirsiniz.  Böylece yaza daha heyecanlı ve pozitif bir giriş yapabilirsiniz. Her bayanın sahip olmak istediği diri bir vücuda sahip olmak artık zor değil. Bizlerin eğitmen kadrosundan yararlanarak bu isteklerinize kavuşabilirsiniz. Pilates aynı zamanda psikoloji, konsantrasyon ve hafızayı da yardımcı olmaktadır. Oldukça eğlenceli bir spor olmakla birlikte denge gerektirdiği de bir gerçektir. Pilates yaparak hem eğlenebilir, hem de istediğiniz ideal vücut ölçülerine sahip olacaksınız. Bu egzersiz yapısına kavuşarak psikolojik olarak kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, dengeyi sağlamak için zihninizi kullanacağınız için de aynı zamanda konsantrasyon hakimiyetine de sahip olacaksınız. Bu sporla vücut hareketlerini belirtmek gerekirse, denge duruşu ( C Harfi pozisyonu), Popo sıkılaştırma hareketleri, Bel ve yan bölgelerini çalıştırma, Yarım mekik hareketi söylenebilir.

Pilates egzersizi dikkat edilmesi gereken ince bir iştir. Yanlış uygulanan Pilates programı bugüne kadar omurga kırıklarından tansiyon sorununa kadar pek çok önemli rahatsızlığa neden olmaktadır. Televizyondaki pilates egzersizlerine bakarak egzersiz yapmaya çalışan kişilerin bu tür rahatsızlıklarla bizlere başvurduğunu biliyoruz. Bizler sizlere uzman eğitenlerimizle her konuda yardımcı olmaktayız. Uzman kadromuzla sizlere uygun fiyatlarla pilates sporunu tanıştırmaktayız.

 Bu sporun size vücut farkında lığı yaratır, duruşu düzelterek duruş bozukluğunun neden olacağı kas iskelet sistemi problemlerinden korur, ağrıların ve şikayetlerin tekrarlanmasının önüne geçer, vücuda esneklik kazandırır.  Ayrıca denge ve koordinasyonu artırarak özellikle başta omurga olmak üzere tüm eklem hareketleri üzerinde kontrol sağlar. Kasların kuvvet ve dayanıklılığının artmasına paralel günlük hareketler sırasında yaşanan yorgunluğu ortadan kalkarak sizler daha dinç bir yaşam sunar. Pilates yapmak için pilates topu, pilates çemberi, pilates matı yeterlidir. Pilates matı, üzerine yattığınız minderdir. Pilates yaparken en çok sorulan sorulardan bir tanesi de herkes İstediği pilates topunu kullanabilir mi? tabi ki hayır.  Herkesin boy uzunluğu birbiriyle aynı değildir. Bu sebepten boyunuza en uygun topu seçmeniz gerekir. Bu sağlık açısından hem de hareketleri doğru yapmanız açısından önemlidir. 170 cm uzunluğundaki ve üzeri kişiler 75 cm olan topu kullanmalıdır.170 cm’den kısa olanlar için 65 cm veya 55 cm top kullanmalıdırlar. Ekibimiz bu sporu sizlere yaptırırken en uygun topu sağlayacaklardır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]