fib.net - firmalar işte burada

Kırıkkale Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Kırıkkale Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırıkkale Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırıkkale Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırıkkale Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırıkkale Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırıkkale Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Her proje güçlü bir birlikteliği simgeler. Düzenli ve planlı çalışmanın sonucu olarak en güzel projeler ortaya çıkar. Bir projenin zamanında teslim edilmesi ise danışılan firmanın başarılı bir ekip ile çalışmasıyla mümkündür. Sizlerde projelerinizin hesaplanan zaman içerisin de bitirilmesini istiyorsanız uzman bir ekiple çalışmanız gerekir. İnşaat mühendislerimizin her projede önem verdiği sorumluluklar bulunur. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse; saha incelemelerini, teknik ve fizibilite çalışmalarını verebiliriz. Tabii bunların dışında da bir projenin sorunsuz bir şekilde sürdürülebilmesi için yapılan ya da yapılacak inşaatın bütçe dahilinde ve planlanan zamanda tamamlamasını sağlamak amacıyla gerekli düzeneklerin hazırlanmasını da söyleyebiliriz.
Firmamızda yer alan mühendislerimiz bilgisayar yazılımı konusunda son teknoloji çizimleri ve programları kullanarak hatasız projelere imza atmaktadırlar. Aynı zamanda projelerin işçilik, malzeme ve ilgili maliyetleri hesaplama konusunda proje bütçesinin belirleyerek bu bütçede ilerlemeyi sağlarlar. Mühendislerimiz sözlü ve yazılı iletişim becerisi konusunda yeteneklidirler. Bu sayede önlerine çıkabilecek herhangi bir problemde çözüme odaklanmak konusunda deneyimlerini konuşturacaklardır. Ekibimiz yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, problem çözebilme yeteneğine sahip kişilerden oluşmaktadır.
Her projede insan gücüne ve kaynaklarına ihtiyaç duyulur. Bu kapsamda dahi inşaat alanında yer alan şantiye şefimiz tüm sorumluluğu ve denetimi üstüne alarak işin profesyonel bir şekilde akışına olanak tanır. Şantiye şefimizin görev ve sorumluluklarından bahsetmek gerekirse; görev ve sorumlulukları mevcut plana göre koordine ederek genel ve günlük çalışan kişilere ileterek kontrolünü sağlamaktır. Proje bitimine kadar harcamaların takibini yapmak ve planlanan bütçe sınırlarında kalmasını sağlamak aynı zamanda şantiye şefimizin görevidir. Her projede ekibimiz ayrı ayrı görevlendirilir ve uyum içinde çalışmaları sağlanır. Sizlerde projelerinizin başarıya ulaşmasını istiyorsanız profesyonel ekibimizle birlikte çalışabilirsiniz. Bu projenizin daha güvenli ve daha profesyonel şekillenmesini sağlar. Bu sayede sorunlardan ve problemlerden uzak kalırsınız.
Projeleriniz için iletişim numaralarımızdan randevu talep edebilir, uzman ekibimizle tanışabilirsiniz. Projeniz kapsamında tüm bilgiler sizlerle yapacağımız detaylı toplantıda sizlere bildirilir ve bu doğrultuda ilerleme sağlanır. Uzman kişilerle çalışmak projelerinizin güvenini de arttırır. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]