fib.net - firmalar işte burada

Kırşehir Mini Ekskavatör Kiralama

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Kırşehir Mini Ekskavatör Kiralama
  • Kırşehir Mini Ekskavatör Kiralama
  • Kırşehir Mini Ekskavatör Kiralama
  • Kırşehir Mini Ekskavatör Kiralama
  • Kırşehir Mini Ekskavatör Kiralama
  • Kırşehir Mini Ekskavatör Kiralama

Kırşehir’de sizlere hizmet veren firmamız, tüm inşaat işlerinizde sizin yanınızda yer almaktadır.  Mini ekskavatör ya da kompakt ekskavatör olarak tanımlanan iş makinesi kauçuk paletli ve Çelik paletli yürüyüş akşamıyla hidrolik akışkan teknoloji ile çalışan tonajı 0.7 ile 8.5 ton arasında değişebilen makinalarımızdır.
Makinelerimiz kendi dalında uzman kişiler tarafından kullanılmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Makinelerimizi ister ekibimizle, ister kendi ekibinizle kullanabilirsiniz. Mini ekskavatörün ön tarafında hidrolik sistemle çalışan bir dozer bıçağı mevcuttur. İşinizin durumuna göre makinelerimizi Kendi iş ortamınıza göre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Türkiye'de en çok kullanılan kepçe modellerinden biri olan mini ekskavatör, sizlerin de işinde sizlere kolaylık tanıyacaktır. En çok aranan firma olarak sizlere de bu konuda yardımcı olmaktan büyük onur duyacağız. Makinemizin 360 derece dönebilme yeteneği sayesinde dar alanlar da dahil sizlere işinizde çalışma avantajı sağlar. Ayrıca bomun 80 dereceye varan sağ ve sol dönüş yeteneği ile kabinin 360 derece dönebilmesi farklı pozisyonlarda sizlere kolay çalışma imkanı sunmaktadır. Sizler de işinizi planladığınız zaman içerisinde teslim etmek ya da bitirmek istiyorsanız profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. 
Kiralama avantajlarımız olan saatlik, günlük, haftalık, aylık seçeneklerinden birini tercih ederek en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli iş gücü ile sizlere hizmet sunmaktayız. 
Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet sonrası kalabalık bir memnuniyet müşteri portföyümüz bulunmaktadır. Bizlerle çalışmaya başladığınızda sizlerde bu portföyümüzün içinde yer alacak ve özel müşterilerimiz arasında yerinizi alacaksınız. Başarı uzun zaman gerektiren bir zaman dilimidir. Şirketimiz bu zaman dilimini en etkili şekilde kullanmış, profesyonel ekibini kritik zaman dilimlerini dahi çözümleye bilecek şekilde müşterisine hizmet vermiştir. Sizlerde yapacağınız tüm işlerde şirketimizin telefon numaralarını arayarak gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Şirketimiz en kısa sürede işleriniz için ekibimizi ve makinelerimizi sizlerin hizmetine yönlendirecektir. Makinelerimizin kalitesi işlerinizin daha çabuk bir şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır.  Ekibimizde zamanını en iyi şekilde kullanarak işin kaliteli bir sürede bitirilmesine sizlere yardımcı olacaktır. Kırşehir ekibimiz her zaman hizmetinizdedir

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]