fib.net - firmalar işte burada

Kırşehir Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Kırşehir Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırşehir Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırşehir Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırşehir Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırşehir Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Kırşehir Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Her inşaat sorumluluk gerektirir. Bu nedenle tecrübeli kişilerden destek almak önemlidir. Proje gerçekleştirilirken en ufak hatanın dahi büyük sorunlara yol açabileceğini unutmamak gerekir. Bu nedenledir ki inşaat sırasında önemli noktaları atlamamak ve bu sektörde tecrübe sahibi olmuş kişilerle çalışma yapmak gerekir. Aksi takdirde büyük zararlar ortaya çıkar ve projeleriniz güvensiz olarak kabul edilir. Bu hataya düşmemek için uzman ekibimiz ile tanışabilir, projelerinizin nasıl değerlendirileceği konusunda randevu talep edebilirsiniz.
İnşaat mühendislerimiz inşaat başlamadan önce bazı belgelere öncelik gösterir. Bunlardan bir tanesi yapı ruhsatıdır. Bu ruhsatı alabilmek için bazı belgeler gerekir. Bu belgeler tapu sureti, imar durum belgesi, aplikasyon krokisi, ruhsat dilekçesi, çap sureti, noter onaylı mal sahibi taahhütnamesi, noter onaylı sürveyan taahhütnamesi, mimari büro tescil belgesi ve benzeri belgelerin dışında vize gerekli zemin etüt raporu ve 5 adet betonarme, 5 adet mimari proje, 5 adet elektrik projesi, 5 adet makine projesi de gerekli belgeler arasında yer alır. Bunların dışında da hazırlanması gereken belgelerde bulunur. Buradan da anlaşılacağı gibi bir inşaatın başlangıcında önemli evrakların düzenli bir şekilde hazırlanması, planlaması ve şekillenmesi önemlidir. Deneyimli ve uzman ekibimiz bu tür konularda hızlı ve çözüm odaklıdır. Bunun dışında en önemli belgelerden bir tanesi de imar durumu evraklarıdır. Bu da kendi içerisinde röperli kroki, rölevelilerin tanzimi, jeoteknik rapor, trafo belgesi ve diğer belgeler olarak söylenebilir. Bu hazırlanan belgeler proje yerel yönetimine sunulmalı ve bu işlemler tamamlandıktan sonra inşaata başlanmalıdır.  
Ekibimizde yer alan tüm arkadaşlarımız işinde uzman deneyimli kişilerdir. Birbirileriyle koordinasyonları uyum içindedir. Ekip birbirini koordine ederek projenin aktif bir şekilde ilerlemesini sağlar. Bir yapının mimari projesinin ortaya çıkması için; ön projenin hazırlandıktan sonra verilen bilgilere ve uyulması gereken şartnamelere göre yapının temel, çatı, betonarme, çelik, istinat duvarı ve benzeri işlerin yapımında eden kuvvetler karşısında nasıl yapılması gerektiğini hesaplayarak ortaya koymak ve usulüne uygun bir şekilde çizilmesi gereklidir. Aynı zamanda inşaatın düzenli ilerlemesini sağlayacak şantiye şefi de her projenin yapımında düzenli kontrollerinin sağlamalıdır.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]