fib.net - firmalar işte burada
Klima Servisi Montaj Bakım
 Klima servisi olarak her türlü model ve tipteki klimanızın sökme takma gibi montaj, de-montaj bakım ve arıza gibi tüm hizmetleri itina ile vermekteyiz  Servisimiz bünyesinde hizmet alan uzman personellerimizi ile klimanızda yaşadığınız her türle sorunlar için haftanın her günü 7/ 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz tüm marka klimalar için geçerlidir.

            Firmamız, klima yedek parça değişimlerinde de orijinal yedek parça kullanmakta olup, her bir değişen parçaya bir yıl garanti hizmeti vermektedir. Ayrıca yerinde onarımı yapılmayan klimanız, profesyonel personellerimiz tarafında itina ile yerinde sökülerek, tamir atölyemize getiriliyor ve burada test cihazlarına bağlı olarak çeşitli onarım işlemleri yapılıp, ilk günkü performansına getirdikten sonra sizlere teslim ediyoruz.  Müşteri memnuniyeti firmamızın ilk öncülüğüdür ve bu alanda size vermiş olduğunuz klima hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.
 
Klima Montaj Hizmetlerimiz

 
            Klima bakım, onarım ve montaj hizmeti veren servisimiz, müşteri memnuniyet prensiple iş kalitesinden ödün vermeden ve montaj kurallarına aykırı gelecek hiçbir i işlem yapmamaktadır.  Klima montajı hata gerektirmeyen ve bilgi ve deneyime dayalı bir iştir. Bunun için mutlaka uzman personellerden yardım alınmalıdır. Bilgisi olmayan kişiler tarafından montajı yapılan klimalarda, montaj sırasında geri dönüşü olmayan sorunlar meydana gelir. Bunun için klima montajını tecrübesine deneyimine ve bilgi birikimine güvendiğiniz servislere yaptırmanız gerekir. Bu hususta firmamız oldukça güvenilir olup, bünyemizde çalışan tüm personellerimizi sürekli gelişen teknolojiye karşı bilgi birikimleri olması adına düzenli olarak eğitimlere tabi tutmaktayız. Bünyemizde çalışan tüm ekiplerimizi iyi eğitim almış sertifikalı işini ehli kişilerdir.
 
Klima Bakım Hizmetimiz
 
            Klimanızın ilk günkü performanslarını koruyabilmeleri için periyodik olarak bakım yaptırmanız şarttır. Bunun için klima servisi olarak, klimanızın en az yılda 1 kez bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.  Bakıma ihtiyaç duyduğunuz her anda klima bakım personellerimizi adreslerinize gelerek;
 
-Klimanızın menfezlerini ilaçlı su ile yıkayarak bakterilerden arındırırlar.
-Klimanızın elektronik kablo gurubunu kontrol ederler.
-Hem iç hem de dış olmak üzere klimanın tüm filtrelerini temizlerler ve gaz ölçümü yaparlar.
-Klimanızın bakır boru tesisatını, kondansatör ve kompresörünü kontrol ederek bakım işlemlerini itina ile gerçekleştirirler.
fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]