fib.net - firmalar işte burada
Kombi Servisi Arıza Bakım
Hizmet Detaylarımız

            Kombiler, evlerde bulunan ısınma sistemleri için en gerekli elektronik aletlerdir. Özellikle gelişen teknoloji ile yeni fonksiyonlar eklenmiş olan cihazlardır. Çalışma aksamları tam otomatiktir ve kolay bir şekilde kullanılır. Fakat mutlaka periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakımlar ihmal edildiği taktirde, kombiler çeşitli aksaklıklara ve bozulmalara maruz kalacaktır. Bu sorunlara cevap olarak, kombi teknik servisi hizmetimiz aktif edilmiştir. Hizmetimize uzun bir süredir devam ediyoruz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile kombilerin bakım ve onarım hizmetlerini yapıyoruz. Hizmetimize, her marka kombisi dahildir. Tek yapılması gereken, yazılmış olan telefon numaralarımızdan arama yapılmasıdır. Hizmet istek hattımız, 24 saat boyunca aktif konumdadır. 

Kombi Bakım Hizmeti

            Kombiler, elektronik aletlerdir ve profesyonel çalışan aksamı bulunur. Bu sebepten dolayı, özenle kullanılması ve işlevi dışında kurcalanmaması gerekir. Fakat olası durumlara karşı, mutlaka rutin bakımları yapılması gerekir. Onarım hizmetimizi, tüm kombilerde vermekteyiz. İstenilen tarihlerde adreslere ulaşıp, kısa bir sürede bakımları yapmaktayız. Bakım tarihleri isteğe göre belirlenir ve bakım formu doldurulduktan sonra onaylanır. Bakım süresi de 2 yıldır. 2 yıl boyunca, 4 kez kombilere bakılır. Üstelik fiyatlarımızda ciddi şekilde uygundur. Bu uygunluk, çalışma sistemine kesinlikle yansımamıştır. Çalışma arkadaşlarımız, işinde uzman kişilerdir. Verilen adreslere kısa sürede ulaşırlar ve hizmetlerine başlarlar. Bakım hizmeti, sessiz bir şekilde ve eve zarar vermeden yapılır. Tamamlandıktan sonra, kombinin çalışma yüzdelerinin bilgisi ev sahiplerine verilir. 

Onarım Ve Tamir Hizmeti

            Kombilerde oluşabilecek hasarlara ve bozulmalara karşı, tam donanımlı elektronik aletlerimiz ile evlere ulaşmaktayız. Adreslere ulaştıktan sonra, kombilere çeşitli testlere tabi tutulmakta ve sorunlar tespit edilmektedir. Evin tüm güvenliği alınır ve çalışma sistemimiz ise, yeni çıkan İş Güvenliği Yasası'na uygun olarak düzenlenmiştir. Testlerin sonucu sorunlar tespit edilemez ise, yerinden sökülüp firma atölyemize götürülür. Bu alanda detaylı bir çalışma gerçekleştirilerek, kombiler tamir edilir. Tamir sonuçları ve teknik detaylar, kombi sahiplerine detaylı olarak sunulmaktadır. Eğer evlerde yapılıyor ise, temiz bir çalışma gösterilir. Ev ortamında sessiz bir çalışma gösterilir ve kısa sürede işlemler sonlanır. Tüm hizmetlerimizin fiyatları, son derece uygundur ve bütçeleri sarsmayacak türdedir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]