fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenliğe olan ihtiyaçta her geçen gün artmıştır. Bu sebepten dolayı güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline dönüştü.  Güvenlik kamera sistemi seçerken bilmemiz gerekenler bazı önemli noktalar vardır. İhtiyaca göre en uygun sistemi seçebilmek için, sistemi 3 ayrı aşamada İstanbul Küçükçekmece Alarm Güvenlik ve Kamera olarak sizlere sunuyoruz.

•          Kamera seçimi

•          Kayıt sistemi seçimi

•          İzleme sistemi seçimi

Kamera seçimi yaparken müşterinin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bizler müşterilerimize en uygun kameraları nedenleriyle birlikte açıklayarak sunarız.

Öncelikle kameranın kullanılacağı yerin belirlenmesi (iç ortam veya dış ortam) gerekir.  Bu ortam koşullarına göre kamera kasası seçimi yapılması en doğrusudur. Dış ortamda kullanılacak kameraların muhafazalı olmasına gerekir. Bu sebeple genellikle dış ortamda IP koruma sınıflarından birine (IP65, IP66 vb.) dahil olan bullet kamera veya muhafazalı kutu kamera uzmanlarımız tarafından kullanılmaktadır. Örneğin IP66 sınıfındaki muhafazalar, toza ve belli süreli güçlü su temasına karşı korumalıdır. Buda kameranın uzun bir süre kullanımını sağlar. Diğer önemli bir nokta ise çözünürlüktür. İstenen çözünürlük değerinin belirlenmesi önemli bir diğer etkenlerdendir. IP CCTV sistemleri ile analog CCTV sistemleri arasındaki en önemli farklardan biri yüksek çözünürlüktür. Büyük boyutlu ve kaliteli görüntü istendiğinde, IP CCTV bir adım öndedir. Örneğin askeri bir alanda tüm bölgeye hakim olmak güçtür, bu sebeple yüksek çözünürlüklü zoom kamera kullanmak çok daha uygun olacaktır. Aynı şekilde AVM ve halka açık alanlarda güvenlik ihlali (hırsızlık vb) çok fazla olduğundan, yüksek çözünürlüklü ve şık tasarımlı kameralar seçilmelidir. Bizlerle temasa geçip yardım aldığınızda ekibimiz sizler en ince detayına kadar bilgilendirecek ve seçimlerinizde sizler yardımcı olacaklardır. Bir sistemi kurarken yalnızca üst yapının tasarlanması yeterli olmaz. Kablolama maliyetini en aza indirecek şekilde alt yapı da uzmanlarımız tarafından tasarlanır. Örneğin, IP kameraların beslemesi için PoE teknolojisi kullanılabilir. Bu teknolojiye göre kameraların enerjileri PoE switchler(internet kablosu) kullanılarak verilebilmektedir. Bu sayede elektrik kablosu için ayrıca bir bütçe ayırmaya gerek kalmayacaktır. Müşterilerimize maliyet konusunda yardımcı olmak amacıyla en ince detayları göz önünde tutarız. Bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak tüm detayları alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]