fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

 Günümüz teknolojiye bağlıdır. Her işimizi teknoloji ile halletmekteyiz. Kullandığımız teknolojinin başta gelenlerden biride bilgisayardır. Evlerin ve iş yerlerin olmazsa olmazıdır. İş yerlerimizde üç dört hatta daha fazla bilgisayarlar ile iş yerine ait özel bir programla bilgisayarla çalışmaktayız. Evlerimizde ise gerekli bilgi alışverişi, banka, işlemleri, müzik, video, film izlemek için kullanılmakta,  bankalarda ise banka işlerinin tümünü bilgisayardan yapmaktayız.

Yaşantımızın önemli bir yerini kaplayan bilgisayarın ani bozulması demek yukarda da bahsettiğimiz üzere işlerin aksamasına ve hemen tamir olmaz ise de sıkıntılara yol açması demektir. Bu gibi durumlarda ya veri işlem elemanınızın olması ya da bakım onarım sözleşmesi yaptığınız bir teknik servis olması gerekmektedir.  Veri elemanınız varda sorunu çözemedi ise ve bakım sözleşmenizde yoksa sorunla karşı karşıyasınız gibi görünüyor. Bu gibi durumlarda işi şansa bırakmamak adına İstanbul Küçükçekmece bilgisayar ve laptop tamiri firmamız ile çalışabilirsiniz. Tüm bakım, onarım ve tamir işlerinizi garanti altına almış olur ve bu gibi sıkıntılarla bir daha uğraşmazsınız.

Bilgisayar ve laptop bakım ve onarımı ek masraf olarak görüyor ve yaptırmıyorsanız daha sonra daha çok masraf ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmamız virüs programı, yazılım donanım sorunları, kasa arızaları, monitör arızaları, sıvıdan kaynaklanan arızalar, elektrikten kaynaklanan bilgisayar arızaları, laptop arızalarınız, klavye yada tuş arızaları, ses arızaları v.b. tüm arızalarınızı son buldurmaktayız. Hızlı ve kaliteli çözümle en kısa süreçte bilgisayar ve laptoplarınızı adrese teslim etmekteyiz. Yaptığımız tüm tamirlerde değiştirilen yedek parçalar orijinaldir ve garantilidir. Güler yüzlü çalışanlarımızla profesyonel ve işlerinin ustası ekibimizle saygı ve sevgi çerçevesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Güvenmediğiniz, bilmediğiniz ve araştırmadığınız kişilerle asla çalışmayın. Güvenebileceğiniz firmayla çalışın biz buradayız ve yaptığımız işlerin arkasındayız. Çağrı merkezimizi bir kere aramanız yeterli olacaktır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]