fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Küçükçekmece ilçesinde boya hizmeti vermekteyiz. Evinizde, iş yerinizde, villanızda ya da istediğiniz bir yerde renk konusunda tereddüdünüz varsa uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bir boyacının bir duvar boyası için hangi tip boya alınması gerektiğini iyi bilmelidir. Rötuş yerlerinde ayrı bir dikkat ve özen gösterebilmelidir. Bizler boya seçerken kararsız kalırız. Burada önemli olan ve cevap verilmesi gereken en önemli konular boya uygulaması yaptırılacak mekanın yoğun olarak kullanılıp kullanılmadığı, silinmeye ihtiyaç duyurulup duyulmayacağı, çocukların yaşadığı odalar olup olmadığıdır. İstanbul Küçükçekmece Boyacı olarak bizler boya konusunda sizlere en doğru seçim konusunda yardımcı oluruz.

 Ev hanımlarının özellikle en çok dikkat ettiği şeylerden bir tanesi evde iç cephe boyanın silinebilir olmasıdır. Birde o evde küçük çocuk varsa buna daha özen gösterirler. Boyanın silinebilir olma özelliğinin bir nedeni de duvarlarda kaloriferden oluşan izleri ve diğer lekeleri silebilmektir. Bu silinebilir boyalar genellikle çocuk odasında kullanılır.  Boyanın çocuk tarafından kirletilmesi sonucunda duvarı rahatlıkla temizleyebilmek için tercih edilmesi gereken ürünler ipeksi mat boya veya silikon boya olarak tabir edilen iç cephe boyalarıdır. Aynı zamanda kalorifer izi, sigara isi gibi problemlerin duvar bünyesinde birikmesini istemediğimiz durumlarda kullanılması gereken ürünler nano teknolojik ham maddelerle desteklenmiş fotokatalitik özellikli,  ışıkla kendini temizleyebilen boyalar olmalıdır.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde boya ile ilgili her türlü bilgiyi ve yardımı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]