fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İtinayla ve özveriyle satın aldığımız cihazlar bilinçli ya da bilinçsizce kullanıcı etkeninin kurbanı olabiliyor ve bunun sonucu sorunlarla karşılaşılmaktadır. Cihazların uzun süre suya veya sıvı olan madde içersine düşmesi sonucu kısa devre olan cihazlar, düşme ve çarpma sonucu kırılan ekranlar, zamanla kullanım esnasında dokunmatik ekrana sert ve hızlı gibi işlemler sonucu deforme olmuş cihazlar v.b. gibi birçok örnekler vardır. Firmamız olarak yukarıda verilmiş olan arızaları en kısa zamanda çözümleyip sizlerin kullanımına sunmaktayız. Örneğin ön cam değişimini 1 saat içersinde yapmamız ve kullanıma hazır olması gibi. Haftanın 7 günü hizmet vermekte olup İphone ile ilgili hizmetlerimiz hakkında firmamızla iletişime geçip dilediğinizi sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin soruları ve görüşleriniz için varız. İstanbul Küçükçekmece İphone tamir ve teknik servisi olarak sunduğumuz hizmetler şunlardır; İphona servisi, İphona 5 ve 5s ekran değişimi, İphona 6 ve 6s cam değişimi ve ekran değişimleri, İphona 7 ve 7 pulas ekran değişimleridir.

Yukarıda da verilen bilgilere de dayanarak teknolojinin inanılmaz hızlı gelişimi ve telefonların satışa çıkması ile akabinde üst serilerinin kısa aralıklarla takip etmesini teknolojiyi takip eden herkes bilir. Büyük kalabalık bir şehirde yaşamakta olduğumuzdan teknoloji göz önünde bulundurduğumuzda İphone teknik servisi ihtiyaç haline gelmiştir. Firmamız bu aşamada İphona kullanan tüm bireylerin ihtiyacını karşılamak için Küçükçekmece tamir ve teknik servisimiz kurulmuştur. Günden güne teknolojiyi takip edip İphona ile ilgili tüm orijinal yedek parçalar ya da tüm orijinal malzemelerini temin edip eksiksiz hizmet sunmak için çaba gösterip hep yenilikçi olup müşterilerimize daha iyi hizmet verme çabasındayız.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki diğer firmaları da gözlemleyip tatlı bir rekabet içinde  devamlı en iyisi olmaya çalışmak, firmamızı öne çıkaracak yenilikçi fikirler bulmak ve teknik servisimizce kaliteli ve garantili hizmet sunma peşinde olmaktayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]