fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Birçok bölgemizde doğalgazın gelmediği kalorifer sisteminin olmadığı evlerde ve kışı çok yoğun geçmeyen illerimizde temiz bir kullanım olanağı olan klimalar yaz kış tercih edilmektedir. Kışın soğuk olduğu ve yaz mevsiminin çok sıcak geçmesi klimalarınızın günlük devamlı olarak çalışması demektir. Devamlı olarak çalışan klimalarınızın bakıma ihtiyacı vardır. Periyodik bakımları önemlidir. Ne kadar yeni olursa olsun klimalarınız bir müddet sonra filtreleri temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmemesi halinde klimalarınızın soğutma ve ısıtma fonksiyonu düşecektir. Bir müddet sonra pis kokularda yaymaya başlayacaktır. Bunun akabinde temizleme ve bakımı yapılmaz ise arıza olarak karşımıza çıkmaktadır.  Bu gibi sorunlarla aniden karşılaşmamak ve yaşamamak adına yıllık bakımınızı filtrelerinizi temizleme periyotlarına uymanız gerekmektedir.  Temiz, kokusuz düzenli çalışan bir klimanız olsun istiyorsanız İstanbul Küçükçekmece klima servisi firmamızı tercih edin.

Firmamızın donanımlı teknik servis aracımızla, yerinde ücretsiz keşif, orijinal yedek parça, 1 yıl garanti yedek parça hizmetlerimizle müşterilerimizi en hızlı ve kısa sürede klima bakım, onarım ve tamirlerini yapmaktayız. Klimalarınızı bilindik geçmiş deneyimlere sahip eğitimli ustalara, sertifikaları tam, orijinal malzeme olan firmaları araştırıp tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde klimalarınız için tehlike arz etmekte olup, her an bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar cihazınızın performansını düşürebilir, garanti hizmetlerinden yararlanamaz ve tamiri mümkün olmayan hasarlar ortaya çıkarabilir.  Ama firmanız bu iş için yıllarını vermiş uzman ve deneyimli bir kadro, orijinal yedek parça ve işinde garanti veren bir firma ise güvenli temiz bir kullanım, yaz kış yüksek performans, yıllık bakımları ve klimanızın ömrünün uzaması demektir. Yani klimalarınız için iyi araştırma yapıp doğru firmayı bulmanız gerekmektedir.

İstanbul Küçükçekmece klima servisi firması olarak güven ve kaliteye önem verip işimizin en iyisini müşterilerimiz için gerçekleştirmekteyiz. Sağlıklı bir kullanım için firmamızla çalışarak klimalarınızın ömrünü uzatın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]