fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Hizmet verdiğimiz, otomotiv şirketi güvenilir, kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli, yenilikçi, teknolojiye ayak uyduran kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir hizmet şirketi olmaktayız. Otomotivde araç bakım servisi ve yedek parça satışı alanında yenilikleri takip ederek, müşterilerimizin beklentilerinin üstünde kaliteli ve yaratıcı hizmeti sağlamaktayız.

Her anınızda acil yol yardımınız ve yedek aracınız ile İstanbul Küçükçekmece Oto Servis Bakım Tamir olarak hizmetinizdeyiz. Kaza anında yol yardım ve hasar servisi olarak hizmet vere firmamız olay yerinde hızlı, objektif ve profesyonel bir şekilde kaza tespit tutanağı oluşturuyoruz. Eksiksiz olay yeri resimleri ve evraklarını temin edip dosyanızı oluşturuyoruz. Servisimizde yapılan hasarlı araçlardan çekici ücreti talep etmiyoruz. Ücretsiz hizmetlerimiz arasında araç yıkama, vale hizmeti ve yedek araç temini hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Otomotiv sektörüne merkezinde çıraklıkla başlamış olup, yıllara aşkın tecrübemizle sizlere hizmet vermekten gururluyuz. Servisimizi büyütüp ve daha büyük kitlelere hizmet adına kapalı alanımızda hizmet vermekteyiz. Oto elektrik, oto mekanik, oto yedek parça, kaporta boya ve diğer hizmetler vermekteyiz. Kendi bünyemizde sürekli gelişime ve değişime açık olarak hizmet vermekteyiz. Oto elektrik alanında her marka ticari ve binek arabaların elektrik elektronik servisi yapmaktayız. Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arıza var ise orijinal parçaları ile değiştirilerek tamiri yapılmaktadır. Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Araçlarınızla ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personellerle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş her geçen gün kendini geliştirmektedir. Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Mekanik bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ve deneyimli işinde uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile teslim edebilirsiniz. Her marka ticari ve binek arabaların orijinal ve yan sanayi tüm alternatiflerdir. Uzmanlık alanlarımız ve tecrübemizle kaliteli hizmet vermekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]