fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Küçükçekmece bölgesinde hizmet veren güvenilir firmalardan biriyiz. Oldukça fazla müşteri potansiyeline sahibiz. Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Yaptığımız işlerde garanti verebilen yegane firma özelliğine sahibiz. Kullandığımız ürünler ve işinde başarılı ustalarımız bizim garantimizin unsurlarıdır. Yaptığımız çalışmalarımızdan bir tanesi cam bahçeli balkonlardır. 

Bazen mevsim bize engel olsa da, doğanın güzellikleriyle kucaklaşmak istediğimizde cam balkonlar devreye girmektedir. Sizde bahçenizin bir bölümünü ya da balkonunuzu, kış bahçesine çevirmek istiyorsanız bizi arayarak sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda soğuk, yağmur, kar demeden kışı bahçede geçirmeniz mümkün. Eğer bahçeyi seviyorsanız bu çalışmamız tam size göre.  Bu bahçeye sahip olmaya karar verdiğinizde evimin hangi noktasında yer almasını istiyorsanız bunu belirlemeniz yeterlidir.  Bunu seçerken dikkat etmeniz gereken tek nokta, bahçenizin en bol ışık alan yeri ya da en çok ışık alan balkonunuzu seçmenizdir. Zevkinize göre döşeyeceğiniz bu yer size hem dinlenme hem de herkesin kıskanacağı bir kış bahçesine dönüştürme imkanı sunacaktır. Kış bahçeleri daha çok bahçeli evlerde ve binaların çatı katlarında tercih edildiği bir gerçektir. Burada amaç, güneşin tüm olumsuz etkilerinden arınmış, süzülmüş gün ışığıyla dolu ortamları size yaratarak konforlu bir yaşam alanı oluşturmaktır.

İstanbul Küçükçekmece pimapen firması olarak, hizmet verdiği bir diğer çalışmalarımızdan bir tanesi de katlanır stor sineklik sistemleridir.  Daha önce bu teknik sadece pimapen pencerelere uygulanıyordu. Fakat teknolojinin ilerlemesiyle her türlü kapılar için katlanabilir sineklikler yapılmaktadır.  Özellikle balkon kapılarının açık kalması sonucu yaz günleri evlere giren haşeratlarda büyük sorun yaşayan kişilerin, bizlerden yardımıyla bu sorundan kurtulmaktadırlar.  Özel bir malzemeden üretilen tül yıllar boyu kullanılmaktadır. Kesinlikle deforme olmayan bu ürün sizlerinde sorunlarına çözüm sunmaktadır. Bizleri arayarak yapmak istediğiniz her türlü işlemi bize bildirebilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]