fib.net - firmalar işte burada

Küçükçekmece Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evlerimizin ya da binalarımızın eski görüntüsünü ve yıpranmış halini küçük bir dokunuşumuzla yeni bir görüntü haline getirmek istiyorsanız firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yaptığımız tüm işlerimizi kontrol edip planlı bir çalışma ile işimizi sorunsuz bitirmek ve kalitemizi arttırmak hedefimizdir. Aldığımız işi itina ile planlı bir şekilde yapıyor ve tüm çalışanlar olarak işimizin hakkını veriyoruz. İnanıyoruz ki farklılığımız, tecrübelerimizi kullanarak daha geniş kitleye yayılmak ve yüksek kaliteli bir iş çıkararak değişikliği işlerimize yansıtarak farklı modeller ortaya koyuyoruz. Tadilat ve dekorasyon alanında uzman firmamız yeniliklere ayak uydurup sürekli kendini geliştirerek ilerlemiş ve bunu tüm yapmış olduğumuz işlerimize yansıtmış bulunmaktayız. Firmamız çalışanlarımızdan aldığımız güçle ilerlemekte, başarılarımıza devamlı yenilerini ekleyerek, ismimizi genele yaymakta ve istenilen bir firma olmayı amaçlamaktayız.

Müşterilerimizin isteği doğrultusun da ev tadilatı,  iş yeri tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı gibi alanları, yerleri ya da odaları istenilen projede yapmaktayız. Tadilat ve dekorasyon işinde ürün yelpazemizi geniş tutarak ve çeşitlilik farkımızla ön plana çıkıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiği için tadilat ve dekorasyon yapım aşamasında müşterinin memnun olmadığı ya da beğenmedi bir nokta var ise düzenlemeleri tekrardan müşterinin isteği doğrultusun tekrar yapıyoruz. Tadilat ve dekorasyon işimizi yaparken müşterimizi rahatsız etmeden en kısa sürede bitirip işini hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Kullandığımız malzemeler uzun süre dayanıklı ve kaliteli malzemeler olup, işçilikle birleşerek ortaya üst seviye tadilat ve dekorasyon işi çıkmaktadır. Sizde bulunduğunuz yeri değiştirmek için tadilat ve dekorasyon yaptırmak istiyorsanız uygun fiyatlarımız ile bütçenizi aşmadan İstanbul Küçükçekmece tadilat dekorasyon firmamıza bekliyoruz. Bulunduğunuz yere renk getirmek ve ferahlık katmak istiyorsanız çağrı merkezimizi en kısa zamanda aramalısınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]