fib.net - firmalar işte burada

Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Lastikçi
  • Lastikçi
  • Lastikçi
  • Lastikçi
  • Lastikçi
  • Lastikçi

Lastikçi

Her bir parçanın araçlar için önemi oldukça fazladır. Ancak ansızın çıkardığı problemler sebebiyle gözlerin araç lastiklerinde olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki yolculuğun en güzel anında oldukça küçük bir cisim sebebiyle patlayan, kış aylarında bizi zor durumda bırakan yine bu lastiklerdir. Ne kadar önlem alsak ve onların bakımına dikkat etsek de söylediğimiz gibi lastik patlamalarının ne yazık ki önüne geçemiyoruz. Hiç beklemediğimiz bir anda hatta oldukça tehlikeli yollarda patlayan lastikler tüm yolculuğumuzu mahvetmek için yeterli olabiliyor.

Patlayan ya da tamir edilmesi gereken lastiklerle yola devam etmenin ne kadar tehlikeli olduğunun farkındayız. Hem kendimizin hem de sevdiklerimizin hayatını riske atmamak için lastiklerde bir problem farkettiğimiz anda yolculuğa ara vermeliyiz. Zaten patlayan lastikler bir süre sonra yolculuğa devam etmemize izin vermeyecekler. Peki böyle durumlarda ne yapmalıyız? Yolculuğa devam edemiyor, aracımızın bulunduğu yerde bekleyemiyoruz. Bu durumda en sağlıklı çözüm yolu ne olabilir?

Tabi ki böyle bir durumda seyyar lastikçi hizmetinden faydalanmak en mantıklı çözüm yolu olacaktır. Saatlerce yardım aramak ya da bulunduğumuz yerde kalmaktan bizi kurtaracak bu hizmeti alanında uzman firmalardan almak oldukça önemlidir.

Yıllardır hizmet verdiğimiz bu alanda mobil lastikçi olarak hizmetlerimize yeni bir soluk getirmeyi amaçladık. Zaman zaman bizim de başımıza gelen lastik patlamaları sırasında insanlara daha iyi nasıl hizmet verebilir, onları bu zor durumdan nasıl kurtarabiliriz diye düşünürken yol yardımı kapsamında bu hizmetlere öncelik verdik. Bir lastikçi dükkanında bulunması gereken tüm ekipmanları araçlarımıza sığdırdık ve yola koyulduk.

Gecenin bir vakti ya da gündüz trafiği sırasında ne zaman ihtiyacınız olursa bize ulaşabilin diye 7 24 lastikçi olarak hizmetlerimizi sürdürdük ve her geçen gün kendimizi geliştirerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda lastik tamiri, lastik değişimi, jant değişimi ve balans ayarları şeklinde çalışmalar yürütüyor bulunduğunuz konuma en yakın lastikçi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yolda kaldığınız her an destek hattımızdan yardım talebinizi iletebilin diye gece lastikçisi olarak da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken şey bulunduğunuz konumu bize iletmek ve sadece beklemek.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]