fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Araç Kaplama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Maltepe Araç Kaplama Giydirme


            İnternette ‘zengin oldu’ haberleri, sarı metalik kaplamalı araçların önünde verilen pozlarla duyurulmaktadır. Bu araçların altın sarısı görünüşü, petrol milyarderlerinin altın kaplama araçlarına benzemektedir. Son zamanların bu araç giydirme modası, büyük bir ilgi gördü ve özellikle lüks araçlarda tercih edilmeye başlandı. Bu işte firmamız, kaliteli malzeme ve işin ustası elemanlarla çalışmaktadır. Folyo kaplama ve giydirme işlemlerinde, hemen hemen bütün renklerin metalik renklerini bulabilirsiniz. Mat, tırtıklı veya normal parlak modeller de kaplama işleminde kullanılmaktadır. Tavanı ve arka kaputu güneş yanığından korumak için, siyah tırtıklı kaplama seçenekleri tercih edilmektedir. Lüks araçlar için ise, metalik folyolar daha popüler hale gelmiştir.

Güneş Yanıklarına Karşı Etkili Koruma

            Metalik, mat ve sedefli kategorisinde üretilen folyolarla, aracınızın güneşten maksimum korunabilir. Özellikle tavan ve kaput kısımları, güneşten çok etkilenmektedir. Bunun için folyo kaplamalar tercih edilmektedir. Araç giydirme ve kaplama kategorisinde, kataloğumuzdan istediğiniz çalışmayı tercih edebilirsiniz. Bilgisayardan istediğiniz çalışmayı tercih edebilirsiniz. Yüzlerce çalışmanın içerisinden, aracınıza uygun bir çalışma mutlaka vardır.

En Önemli Konu

            Bu kategoride malzemenin kalitesi önemlidir. Ancak en önemli konu, ustalıktır. Mükemmel bir ustalıkla araç giydirme işleminin yapılması, ancak konunun uzmanı bir usta tarafından gerçekleşebilir. Şirketimiz, profesyonel personellerle, giydirme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işte, iki kişi çalışır ve ustanın yardımcısı folyoyu açar. Usta bir köşeden kartla taraklama yaparak yapıştırır. Bu işlemlerden önce, far, kapı kolu ve diğer kaporta üstü malzemeler çıkarılır. Kıvrımlar, köşeler ve çukur yerler, ustalık isteyen zor bölümlerdir. Ustalık bu bölümlerde belli olur. Folyonun sıcaklığı, folyo germe derecesi, boşluğun kalmaması, köşelerin tam kapanması ve kırışık, araç kaplama işlerinde dikkat edilen konulardır. Metalik folyo kaplama işlemleri, diğer folyo kaplama işlemlerine göre daha maliyetlidir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]