fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Maltepe ilçesinde uzun zamandır faaliyet gerçekleştiren bir firmayız. Yaptığımız çalışmalarda dış cephe mantolama uygulamasına ek müşterinin isteğine bağlı olarak dış cephe estetik tasarım uygulaması da yapmaktayız. İstanbul Maltepe dış cephe mantolama firmamız, çalışmalarını gerçekleştirecek yerlere ücretsiz olarak keşif hizmeti vermektedir. Bizleri arayarak alacağınız randevuya uyarak en kısa sürede size hizmet verilir. Uygun ve kampanyalı fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Şirketimiz her daim kampanya uygulamamaktadır. Bu sebepten bizleri aradığınızda istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse mantolamanın dışında, izolasyon, çatı kaplama uygulaması, su yalıtımı, cephe giydirme, boya, seramik uygulama, değer katan ek uygulamalar, dekoratif cephe kaplamaları ve daha fazlası İstanbul Sultangazi dış cephe mantolama firmasında sizleri beklemektedir.

Firmamızın en çok yaptığı çalışmalardan bir tanesi soğuk çatılarda mantolama işlemidir. Bu işlemin çeşitlerinden bahsetmek gerekirse; çatı arası kullanılmayan çift yönlü kırma çatılarda mantolama, çatı arası kullanılmayan tek yönlü kırma çatılarda mantolama, çatı arası kullanılan kırma çatılarda çatı katı mantolama, çatı arası kullanılan kırma çatılarda ısı yalıtımı mertek veya çatı tahtası üzeri çalışma, çatı arası kullanılan kırma çatılarda betonarma plak veya asmolen döşeme veya gaz beton çatı paneli üzeri uygulama, ılık çatılarda mantolama, sıcak çatılarda ısı yalıtımı sistemleridir. Bunlardan müşterinin isteği doğrultusunda seçim yapılarak uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Özelikle Antalya gibi sıcak illerde kullanılan sıcak çatılarda ısı yalıtımı tekniğinde amaç çatının ısı yönünden iyileştirilmesidir. Isı yalıtım katmanı vasıtası ile sağlanan iyileştirme uzman bir kadro tarafından uygulanmalıdır. Isı yalıtım katmanının 2 faydası vardır. Soğuk havalarda sıcaklığı muhafaza eder. İkincisi ise sıcak havalarda hacmin ısınmasını engellemektir. Bir başka faydası ise taşıyıcı yapının genleşmesini önlemektir. Sizlerde işinde deneyimli kişilerle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]