fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Maltepe kalorifer ve doğalgaz tesisatı olarak yaşam ve konforunuzdan ödün vermemek için siz müşterilerimize hem sistem kurulumu hem de bakım, onarım ve tamir konusun da garanti vermekteyiz.

Evlerimizde kullandığımız tesisatlar, genellikle belediyelere bağlı doğalgaz firmaları tarafından sağlanan bir sistemdir. Birçok alanda kullandığımız doğalgaz bizlerin hayatını kolaylaştırıp yakacak ve hammadde olarak kullanılmaktadır. Doğalgaz tesisatı yapıldıktan sonra yetkililerce kontrol edilip tüm bağlantılar ve sistem uygunsa gaz açılımı işlemi gerçekleştirilir. Tesisatlarda boru dışındaki kılıf da önem arz etmektedir. Kullanılacak kılıf malzemesi sert plastik ya da çelik duvar geçişlerinde olmalı, döşeme geçişlerindeyse çelik kılıflar kullanılması gerekmektedir. Kılıfın geçtiği bölgeler sabit olsun diye alçı ve ya çimento yardımıyla uygulanmaktadır.

Evlerde ve okullarda, büyük yapılarda ve resmi dairelerde kalorifer tesisatı kullanılmaktadır. Bu sistemin avantajı tavanla zemin arasındaki Sıçaklık farkını azaltmaktadır. Kalorifer tesisatın da ise havanın dolaşımını sağlayan üst bölgede döngü sistemi vardır. Bu bölgenin üstüne perdelerinizi çekerken üstünde bırakmanız veya üzerlerine kitap ya da eşya koymanız ısı verimliliğini içeriye tam aktaramamaktadır. Havanın çıkması sağlanamadığından odalarınız ısınamamaktadır. Bunlara ısı verimliliği için dikkat etmek gerekir. Bu teknik sistem kullanış açısından çok uygun olup, çocuklarımız başta olsun soba yerine daha güvenlidir.

Kısaca bir diğer tesisattan da bahsedecek olursak bina kolon doğalgaz tesisatıdır.  Bu sistem Gaz dağıtım şirketlerinin bulunulan mahalle ya da sokağa döşendikten sonra şirketin servis kutusundan başlayarak binanın daire girişlerinde bulunan doğalgaz saatlerine kadar uzanan bir uygulama çeşididir.  Bu iş titizlik istemektedir. Tüm bu aşamalar teknik şartnamede nasıl ise sözleşme gereği çevre kirliliği görüntüsü olmadan estetik bir şekilde sitem kurulmaktadır. Tüm bu kalorifer ve doğalgaz tesisatı sistemi dikkat ve temiz bir işçilik istemektedir. Lütfen güvenliğinizi hafife atmayın bizimle garanti kapsamında çalışın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]