fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Maltepelilere güvenilir, temiz, hijyenik bir temizlik hizmeti sunan İstanbul Maltepe temizlik şirketi, uzun zamandır bu bölgede hizmet vermektedir. Burada yaşayan tüm insanların nelere dikkat ettiğini, nelerden hoşlandığını bilmekte ve ona göre hareket etmektedir. Maltepelilerin en çok dikkat ettiği şey güvendir. Evlerini güvenle teslim edebilecekleri ortamın onlara sunulması ve sunulduktan sonrada en iyi hizmeti alarak memnun ayrılmalarıdır. Bizde bu düşünceyle yola çıkarak çalışanlarımızın eğitim, temizlikteki başarıları, daha önce çalıştıkları yerler, yaşadıkları olaylar karşısındaki çözümleri konusuna da ayrı bir titizlik göstererek ekiplerimizi oluşturuyoruz. Şirket çalışanlarımıza öncelikli olarak iş analizi formları doldurtuyoruz. Buradaki amacımız işi nasıl tanımladıkları, iş gerekleri, meslek standartlarını belirlemektir. Daha detayına inmek gerekirse şirket aynı zamanda personelinin planlamasını, personel sağlama, seçme, eğitimi, yaptığı işi değerlendirme, ücretlendirme, başarı değerlendirme, çalışma ilkelerini de sağlamış olur. İş güvenliğine de ayrı bir önem veren İstanbul Maltepe temizlik şirketi sizleri zor durumda bırakmamak için tüm önlemlerini önceden almaktadır.

Şirketimizin aldığı her türlü tedbir, doldurulan her türlü form sizlerin daha iyi hizmet alması içindir. Örnek vermek gerekirse,  temizlik iş gereklerinin kullanıldığı alanlardaki formun amacı; Çalışanın; yetenek, çaba, sorumluluk ve çalışma koşullarının belirlenmesini sağlamak. Personel ihtiyacının belirlenmesine, personel bulma ve seçimine, işe yerleştirme, tayin ve terfisine yardımcı olma. Eğitim programlarının daha rasyonel hazırlanmasını sağlamak ve çalışanımızın eksik yönlerini tamamlaya bilmek. Çalışan elemanın performansını ölçen standartların belirlenmesini sağlamak, çalışanlar ile yöneticileri arasında, görevler açısından çıkabilecek sorunların çözümüne yardımcı olmak ve düzenin bozulmamasını sağlamak, işe ait ücret değerlendirmesinin yapılmasını sağlamak ve çalışanı memnun ederek çalışacağımız kişilerin memnuniyetini sağlamasını istemek bizler için önemlidir.

Kaliteli hizmet almak istiyorsanız öncelikli olarak bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Güvenli iş anlayışımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]