fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Halı Yıkama ustalık ve el becerisi isteyen bir hizmettir. Bizlerde Maltepe halı yıkama firması olarak, halılarınız evinizden ya da istediğiniz yerden makbuz karşılığında teslim alarak güvenli bir şekilde araçlarımızla işyerimize getiriyoruz. Bizler uzun zamandır bu işi, profesyonel ustalarımızla birlikte yapmaktayız.  Maltepe halı yıkama firması olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetten kesinlikle memnun kalacaksınız. Firmamız güven sağlayan çalışanlarımızla birlikte tüm halı çeşitlerinizi dezenfekte etmekteyiz. Her mevsim halıları yıkamayı bırakın kurutmak bile çok zor iştir. Ancak hijyenik bir ortamda yaşamak içinde halılarımızın mutlaka belirli formüller ile temizlenmeye ihtiyacı vardır. Bizde sizin bu hijyenik ortamlarda yaşamanızı sağlamak için halılarınızı, koltuklarınızı, battaniye ve yorganlarınızı yıkıyoruz. Bizlere ulaşabilmek için bizleri aramanız yeterli.

En iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti gereksinimden yola çıkarak, sizlere sağlıklı bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmek için gerekli olan temizliği en iyi ücret karşılığında sizlere sunuyoruz. Profesyonel makinelerimiz, sağlığa ve yaşama elverişli malzemelerimiz, işinde usta çalışanlarımız ile önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkamak zor bir iştir ve bizde bunu en iyi şekilde başarıyoruz. Bırakın bu işi biz yapalım siz hayatın keyfini sürün.

İstanbul Maltepe halı yıkama firmamız sizlere hijyenik bir ortamda yaşamanızı sürdürmek için çalışmaktadır. Bu ortamı yaratabilmek için temizlik merkezimizde yaptığımız işlemlerin en önemlilerinden biri halıların kurutulma işidir. Kurutma merkezi tamamen hijyenik ortamlarda yapılması gerekir. Ekibimiz firmamızda çalışırken özel üretilen dezenfekte edilmiş tulum ve botlarla firmamızda çalışma yapmaktadır. Dediğimiz gibi bizim için en önemlisi temizlik ve hijyendir.

Temiz ve en iyi bir ortamda yıkanmış ve kurutulmuş halılar sağlıklı bir ortamda yaşamamızı kolaylaştırır. Ucuza yıkattığınız halılar iyi temizlendiğini zannetmeyin ve kendinizi bizim güvenilir ellerimize emanet edin.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]