fib.net - firmalar işte burada

Maltepe İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İphone cihazlarınızda arıza oluşması sonucu firmamıza başvurmanız yeterli olacak ve tamir gören cihazlarınızı müşterilerimiz gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabileceklerdir. Teknolojinin devamlı gelişmesi bu sektöre de ihtiyaç duyulması kaçınılmaz olup, kaliteli ürünü ekonomiye göre müşterilerimize uygun fiyat verip rekabetçi piyasada gelişmelerimizi yeniliklerimizi devamlılığımızı sürdürüp her iki tarafında mutlu ayrılması amaçlarımız arasındadır.

Çağımızın verdiği yaşam koşuşturması aşamasında genelde hep karşılaşılan sorunların ilki cihazlarının ellerinden düşürmeleri ve ekranında oluşan arızadır. Bu gibi durumlarda ekran tamirini veya değişimi gerektiriyorsa kısaca anlatalım. Çarpma ve düşme sonucu İphone ekranı ön cam ve dokunmatik panelle beraber hasar oluşmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda sizlerin yapabileceği hiçbir şey yoktur çünkü cihaz kullanılamaz haldedir. Teknik desteğimize ihtiyacınız var demektir. Ekranınızdaki sorunu tarafımızca en hızlı ve kısa sürede ekranınızı değiştirmekte ve çalışırlığını test edip müşterimize hazır çalışır bir şekilde sunmaktayız. Ayrıca yapılan işleme 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Bu gibi sorunlarınızda dikkat etmeniz gereken verdiğiniz cihazlarınızı ekran değişiminde taktıkları ekranın orijinal olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bunun için güven veren kurumla çalışmanız önemlidir.

İstanbul Maltepe İphone tamir ve teknik servisi olarak cihazlarınızda oluşan ekran sorunu, görüntünün gelmemesi, dokunmatiğinin işlememesi, ses sorunları, soket arızaları, batarya sorunu ve değişimi, sıvı temasından doğan sorunlar, Wifi sorunları ve anakart gibi bir sürü cihazlarınızda çeşitli nedenlerden oluşan arızalarınıza yardımcı olmak adına buradayız. İphone cihazlarınızı asla gelişi güzel bir firmaya teslim etmeyin önce araştırın ondan sonra teslim edin yoksa geri dönüşü olmayan hasarlar oluşması kaçınılmazdır.

Hizmetlerimizde bakım, onarım ve tamir aşamasının yanında orijinal yedek parça, 1 yıl garanti, ücretsiz kargo, adresinizden teslim alma ve teslim etme gibi özelliklerimizden yararlanmak istiyorsanız sizlerle çalışmaya hazırız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]