fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Her evin en önemli yeridir mutfak dolabı aynı zamanda dolapları yaptırırken de karasız kalabilirsiniz ama biz her zaman sizlerin yanındayız. İstanbul Maltepe Mutfak Dolabı Yapımı olarak isteğinize göre sizlere çizimler hazırlayıp aynı zamanda modeller tasarlayıp mutfaklarınızı yepyeni bir hale getiriyoruz. Mutfak dolabı yaptırırken kullanışlı olmasını çok isteriz. Her bir bölümünü rahat şekilde kullanmak isteriz ve yaptırırken de ilk isteklerimiz arasında bu istekler bulunur genelde. Mesela dolap kapaklarının da rahat kapanmasını isteriz. Çekmeceleri ve kapaklar bir dokunuşta yerine yavaşça kapanıp ulaşmasını isteriz. Bu isteğiniz hiç de zor değil dolaplarınız yapılırken birkaç değişiklik ile bu istekleriniz gerçekleşir.

Dolapların içlerini bölüm şeklinde eşyalar birbirine karışmadan bölümlere yerleştirerek kullanmak istersiniz. Dolap içlerine bazı aparatlar yerleştirilerek istediğiniz gibi bölümleri sizlere hazırlaya biliriz. Tencereleri rahat şekilde yerleştirecek ve kapakları raf gibi karışmadan yerleştirmeler yapabilirsiniz. Tabaklar ve bardaklar içinde dolap içlerine katlı raflar yapılabilir. Dolaplarınızın ebatları da istediğiniz bu şekilde ölçüler halinde yapılabilir. Mutfak dolaplarınızı yaptırırken son sistemli gelişen modeller ile yapıla bilir dolaplarınız.

Dolap çekmecelerinde firen sistemini de taktıra bilirsiniz bu sayede sadece dokunmanız yeterli olacaktır. Parmak ucunuz la bile yavaşça ittirmek yeterli olacaktır. Böylece mutfak da hareket ederken ev kazalarınız da azalır. Dolaplara çarpmazsınız ve size kolay kullanım sağlar. Dolap kapaklarında sağa sola açmak değil de sadece hafifçe yukarı doğru ittirerek iki katlı ve ya tek katlı olarak yukarı doğru açılır yapılan bu sistem de rahat kullanım sağlar.

Mutfak dolaplarınızın kapak renklerini mutfağınız dar ise açık tonları kullanmakta fayda var mutfağınızı biraz daha geniş yapar. Aynı zamanda mutfak küçük olup da çok kullanışlı ve bol dolaplı çalışmalarda yapılabilir. Tek gereken şey işinde kaliteli ve püf noktalara dikkat eden bir usta bulmanız yeterli bu aradığınız ustayı da bizim atölyemiz de bulmanız mümkündür. Mutfağınız oldukça geniş ve kullanımda hiçbir sıkıntı oluşmayacak ise de oldukça bol renk seçenekleri kullana bilirsiniz. Renkler olarak kırmızı, siyah, beyaz, sarı, mürdüm, gri, yeşil gibi renkler kullana bilirsiniz. Ayrıca dolaplarınızda eskitme modeller de kullana bilirsiniz bu eskitme modeller günümüzde yeniden modern çizgiler ile birlikte günümüzde popülerleşti. Ve farklı çalışmalarda ortaya çok güzel tasarımlar çıkmaktadır. Bu modeller İngiliz ve İtalyan havası estirmektedir evlerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bunun adresi İstanbul Maltepe de bulunan atölyemiz sayesinde evlerinizde yenilikler yapabilirsiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]