fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Periyodik oto bakım araba sahibi olan kişilerin araçlarını araç kilometresi veya kullanım sürelerine bağlı bir şekilde düzenli olarak bakım yaptırılmasıdır. Bakım dönemleri arabanın dizel ya da benzinli olmasına göre değişir. Benzinli olan araçlar 10 000 km de bir bakım yaptırılmalıdır. Dizel olan araçlar ise 15 000 km de bir bakım yaptırılmalıdır. Arabalarını fazla kullanmayan ve bu limitleri aşmamış olan araba sahipleri de mutlaka yılda bir kez otomobil bakımı yaptırması gerekir.  Arabanıza her yıl yaptırdığınız periyodik oto bakım sayesinde arabanızı sorun çıkarmadan kullanabilirsiniz ve motorun ömrünü uzatabilirsiniz.

Motor yağı değişimi uygulanan işlemlerde yağın zamanla işlevin yerini getirememesi ile çıkan problemlerden uzak durmuş olursunuz. Ayrıca yağ filtresi,  hava filtresi ve yakıt filtresi değiştirilir, motorun gerekli bakımları yapılır ve frenin bakımı gibi işlemler sağlanır. Arabanızın bakıma ihtiyacı olduğu zaman fark edemeyebilirsiniz. Bunun için yılda bir kez değil gerektiği zamanlarda periyodik oto bakım yaptırarak aracınızın kullanım ömrünü arttırmış ve kalitesini korumuş olusunuz.

Otomobiller hayatı kolaylaştırmak ve ulaşımda büyük katkı sağlamak üzere hayatımızda sürekli kullanmakta olduğumuz araçlardır. Ancak artık neredeyse temel gereksinim haline gelmiş olan otomobiller zamanla çeşitli sorunlar ve arızalar çıkartabilir. Profesyonel oto tamir hizmeti ile otomobilinizde oluşacak tüm sorunların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Oto tamir servisimiz gün içinde kullandığınız ve ulaşım konusunda bütün yükü çeken araçlarınız bakım ve onarımlarını yaptıracağı yerdir. İstanbul Maltepe Oto Servis Bakım Tamir olarak bizler sizler için hizmetteyiz.

Arabalar belirli bir kilometre yol yaptıktan sonra düzenli olarak bakım görmek ister. Nitekim bu bakımlar motorun birçok farklı parçasında yapılmalıdır. Düzenli olarak motor yağının değişimi gereklidir. Otomobiller bu bakımlarının yapılmadığı zamanlarda güvensiz araçlar haline gelmektedir. Sonuç olarak trafik kazalarının bir kısmı araçların gerekli bakımlarının yapılmadığı ve tamir edilmesi gereken bir parçanın dikkate alınmadığı gibi durumlarda da meydana gelmektedir. 7/24 acil yol yardım servisimize yolda kaldığınız her durumda ulaşabilirsiniz. Aracınızın neden çalışmadığını çözmek onların işidir ve kısa sürede de pratik çözümler sunarak sizi zor durumdan kurtarmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]