fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Maltepe’de sizlere hizmet vermekteyiz. Salonumuzda kendi dalında uzman eğitmenlerimiz sizlere en uygun pilates hareketlerini öğreterek yaşamınıza renk katmak için buradalar. İstanbul Maltepe Pilates Salonumuzda reformer pilatesede yer verilmektedir.  Reformer pilatesi yapabilmeniz için önce nefes eğitimi almalı ve karın kaslarınızı nasıl çalıştırmanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Bu iki eğitim için pilates uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Reformer pilates aletiyle 100’den daha fazla egzersiz hareketi yapabilmektesiniz.  Bu hareketlerin hepsi hem mental hem fiziksel gelişiminizi desteklemektedir. Yatarak uygulanan hareketlerde yer çekimi etkisi nedeniyle bazen zorlansanız da zamanla bu hareketleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Reformer pilates aleti, yer çekimi kuvvetinin etkisini azaltarak bu tür hareketleri çok daha rahat uygulamanızı sağlamaktadır. Egzersizler vücut ağırlığı kullanılarak yapıldığından eklemlerinize yük bindirirsiniz. Reformer pilates aleti bu yükü eklemlerinizin üzerinden alır. Alet işler, vücut çalışır. Böylelikle daha çabuk ve kesin çözümlere ulaşırsınız. Bu sporu tercih ettiğinizde pelvik taban kaslarınız ve alt karın kaslarınız güçlenecektir. Özellikle doğum sonrası için önerdiğimiz bu spor fit görünümünüzü size en kısa sürede tekrar kazandırmaktadır. Sarkık karnınızdan bıktıysanız bizimle iletişime geçme vaktiniz gelmiş demektir. Sizlere profesyonel ekibimizle bu konuda yardımcı olalım. En kısa sürede vücudunuzu toplayarak daha güzel görünmeyi arzuluyorsanız sizleri spor merkezimize bekliyoruz.  Bu sporun sağladığı diğer faydalardan bahsetmek gerekirse, omurgayı destekleyen kasları güçlendirdiği için duruşunuzu kendiliğinden dikleştirerek, yanlış duruş alışkanlığınızdan kurtulursunuz. Ayrıca boyun, sırt ve bel kaslarını da çalıştırdığından bel ve boyun fıtığı oluşma riskinizi azaltacaktır.

Bu spor dalı hayatınıza girdi mi doğru nefes alır kaslarınızdaki gerginliği azaltırsınız. Kas gerginliği çeşitli tutulmalara neden olduğu gibi halsizlik hissi de oluşturur. Reformer pilateste kişi nefes eğitimi de almış olur, yenilenir ve canlanır. Kendine olan güveni yeniden oluşur. Hayata daha canlı bakar.

Birçok egzersiz hareketleri vücudun belirli bölgelerini çalıştırır. Fakat salonumuzda uyguladığımız reformer pilates ile kas sisteminde denge oluşturularak her bölge çalıştırılmaktadır. Sizlerde her kasınızın çalışmasını arzuluyorsanız, bizimle tanışmaya hazırsınız demektir. Zihnin ve bedenin birbirleriyle sürekli iletişim halinde olmaları ve uyumlu çalışmaları hayatımızın akışı için önemlidir. Hareketsizlik ve sağlıksız yaşam bu uyumu zamanla koparır. Beden farkında lığınızı kaybedersiniz. Vücut sürekli olarak kendini yorgun ve bitkinmiş gibi kendini hissettirir. Bizimle pilates sporuna merhaba dedikten sonra ister mat pilates ister reformer pilates tercih edin vücudunuz bütünüyle kendi zindeliğini kazanır. Yeter ki siz karar verin. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]