fib.net - firmalar işte burada

Maltepe Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Zamana ayak uydurarak buradaki yapılarda da ahşap doğramanın yerini, pvc malzemeden üretilen pencere sistemleri almıştır. Ahşap doğraya ya göre çok daha uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilen bu malzeme artık tüm yapılarda kullanılmaktadır. Evlerinizdeki pimapenleri değiştirmeye veya yenilerini yaptırmaya karar vermeden önce kullanılacak olan malzeme seçimini çok iyi yapmanız gerekmektedir. Burada en önemli noktalardan bir tanesi ise montaj işlemi esnasında dikkatli olmamızdır. Pimapen montajı esnasında iyi bir işçilik ustalık tecrübesiz bir ekip tarafından montaj edilmesi ilerleyen yıllarda size extra masraflar çıkarabilir. Pimapen montajı esnasında kullanılan mermer, yalıtım malzemesi, silikon gibi malzemelerin kalitesiz olması da ilerleyen yıllarda başınızı ağrıtacaktır.

İstanbul Maltepe pimapen firması olarak bizlerle bağlantıya geçtiğinizde böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Tecrübeli ekibimiz size en uygun fiyat sunumuyla hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. Yeni bir pencere veya kapı yaptırmak istediğinizde ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Öncelikli olarak ücretsiz olarak denetime gelinir. Burada doğal ışık gereksinimi, yalıtım, güvenlik, iç boşluk ve tabiî ki maliyet kararınıza yön vermede katkıda bulunan ana unsurlar hesaplanarak sizin seçiminize bırakılır.  Firmamızın ustalar tarafından dizayn aşamasında verilmesi gereken bu kararda binanın mimari tarzı ile birlikte, iklim koşulları da dikkate alınarak size seçimler sunulur. Bizi tercih ettiğinizde uygun pencere şeklinin yanı sıra uygun pencere sisteminin seçimine de gerekli özen gösterilerek çalışma gerçekleştirilmeye başlanır.

Satışlarımızın büyük bir bölümü menteşeli açılır sistemler oluşturmaktadır.  Çoğunlukla konut ve kamu binalarında uygulanır. Bu sistemler, etkin yalıtım geliştirilmiş güvenlik ve çok çeşitli pencere tipolojisine imkan sağladığı için tercih edilmektedir. Yaptığımız işlerden bir diğer tercih edilenler ise sineklik, panjur, cam oda, cam balkon, katlanır cam, motorlu panjur vb. dir. Firmamızda aynı zamanda tüm iklim koşullarına cevap verebilecek yalıtımlı ve yalıtımsız sistemler de mevcuttur. Bizleri arayarak tüm çalışmalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]