fib.net - firmalar işte burada
Mobil Lastik - Mobil Lastikçi

Ne zaman ve nerede yolda kalacağımızı kestirmek güç. Önemli yolculuklar sırasında aniden bir lastik patlaması tüm günümüzü mahvetmek içinse yeterli. Ne kadar önlem alsak, dikkatli bir şekilde yolculuğumuzu sürdürsek de küçük bir çivinin sebep olabileceği durumlarla canımızın sıkılması mümkün. Genellikle ansızın gelişen lastik patlamaları tenha yollarda ya da trafik akışının yoğun olduğu yerlerde bizi bulabilir. Peki bu durum karşısında ne yapabiliriz?

Diyelim ki yolda giderken lastiklerinizin patladığını farkettiniz. Arabada sevdikleriniz ya da çocuklarınız bulunuyor. Acaba araba başında beklemek mi yoksa saatlerce yürüyüp bir lastikçi bulmak mı daha kolay olurdu? Her iki durumun da epeyce can sıkıcı olduğunu kabul edelim.

Kendinizi hiç yormadan ve sevdiklerinizin güvenliğini riske atmadan bu sorunu çözmenin çok pratik bir yolu var. O da mobil lastikçi olarak hizmet veren firmalardan yararlanmak. Peki nedir bu mobil lastikçiler, kısaca açıklayalım. Bulunduğunuz konuma bir araç ve gerekli ekipmanlarla ulaşan alanında uzman kişiler lastikçi hizmetini ayağınıza getirmektedir. Bir yardım almak uğruna saatlerinizi harcamaktan sizi kurtaran bu hizmet ile probleminizin çözümünü çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hatta bu hizmetten faydalanmak için sadece yolda kalmış olmanıza gerek olmadığını da belirtelim. Lastikçilere ya da sanayi bölgesine uzak bir yerde bulunuyor ve lastikle ilgili bir sorun yaşıyorsanız seyyar lastikçi görevini üstlenen bu hizmetten kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda bizimle iletişime geçmek. Destek hattı üzerinden bize ulaştığınız andan itibaren en hızlı şekilde ekibimizi size yönlendirmiş olacağız. Bunun için aracınız hakkında kısa bir kaç bilgi ve konumunuzu belirtmeniz yeterli.

Günün herhangi bir saatinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında lastik tamiri ve değişimi, balans ayarları ve jant değişimi de bulunmaktadır. ‘’Bu saatte açık lastikçi bulabilir miyim?’’ ‘’Lastikçiye ulaşmam kaç saatimi alır?’’ gibi soru işaretlerinden sizi kurtarmak için gece lastikçisi olarak da hizmetlerimize devam etmekteyiz.  Donanımlı ekip araçlarımız ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile en hızlı çözümleri sizlerle buluşturmak için 7 24 lastikçi olarak tüm imkanlarımızı kullanmaktayız.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]