fib.net - firmalar işte burada

Pendik Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Güvenlik Kamera Sistemi seçerken sadece kurulum üzerine düşünülmesi yeterli değildir, satış sonrası verilecek hizmetler de dikkat etmenizde fayda vardır. Bazı firmalar kurulumu gerçekleştirdikten sonra sizlerle olan bağlantısını da keser. Bu doğru bir iş anlayışı değildir. Bilinçli bir yaklaşımla, satın almayı düşündüğünuz ürünlerin (az da olsa) arıza yapma ihtimali olduğunu asla unutmamalı bu sebeple doğru yerlerle anlaşma yapmalısınız. İstanbul Pendik Alarm Güvenlik ve Kamera olarak biz müşterilerimizle olan bağlantılarımızı asla kesmiyor onlara 7 /24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterinin cihazının arızalanması durumunda kısa sürede yedek parça ve teknik servis hizmetini sağlamaktayız.  Kısaca, bizden yalnızca ürün değil, teknik servis hizmeti de satın almış olmaktasınız. Güvenlikle ilgili seçimler yapılırken ilk akla gelen kamera, kayıt cihazıdır. Fakat bunların dışında da önemli bazı noktalara da dikkat etmekte fayda vardır. Optimum izleme seçimi yapılabilmek dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan biridir.  Konu sistemin ebatı ve ihtiyaç miktarıdır. Örneğin, 64 kameralık bir sistemde tüm kameraları 17”lik bir monitörde izlememiz çok zor olacaktır. Burada 32”lik CCTV monitörler kullanmak daha doğru bir seçimdir. Ekiplerimiz müşterilerine doğru seçimleri yapabilmesi için her zaman gerekli açıklamayı yapmaktadırlar.

İzleme sistemlerinde sürekli izleme için kullanılacak monitörler genellikle 42” monitörler olup CCTV konsollarına yerleştirilecek şekilde tasarlanır. Alarm anında, olaya ait görüntünün ekrana düşmesi (pop-up fonksiyonu) için güvenlik personelinin önünde küçük ebatlı monitörler de konumlandırılabilir. Bu tip monitörlere SPOT Monitör denir.   Bu sayede verilerin denetimi ve yönetimi kolay hale gelir.  Ekibimiz müşterilerine farklı ebatlarda ve özelliklerde 7/24 çalışabilecek dayanıklılığa sahip profesyonel CCTV monitör seçenekleri sunmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemi seçimi tecrübe gerektiren bir iştir. Bu sebepten dolayı işini bilen uzman ekibimizle iletişime geçmeden seçim yapmayınız. Sizler en uygun fiyatlarla ve işinizi en doğru şekilde yön verebilecek kamera sistemlerini sizlere sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçtiğinizde tek yapmanız gereken şey neye ihtiyacınızın olduğunu söylemek. Ekibimiz ücretsiz keşif hizmetiyle sizlere gelerek gerekli çalışmayı hazırlamaktadır. Uzman kadromuz sizlerin hizmetindedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]