fib.net - firmalar işte burada
Pendik Araç Kaplama Giydirme
Pendik Araç Kaplama Giydirme


            Reklam yazıları kategorisinde, tek parça kaplama kategorisinde ve aracın komple giydirilmesi kategorisinde, firmamız güncel teknikleri kullanmaktadır. Yeni çıkan folyoları hemen hizmet kategorisine dahil eden elemanlarımız, gerekli tecrübeye sahiptir. Modelli ve konforlu araç seçenekleri, özellikle metalik görselliğe özelliklere sahip olabilmektedir. Gümüş kaplama, altın kaplama veya diğer renklerin metalik kaplaması, en çok tercih edilen kaplamalardır. Bu kaplamalar, diğerlerine göre daha maliyetlidir. Mat veya tırtıklı olan kaplamalar ise, fiyat olarak daha aşağıdadır. Hangi kaplama seçeneği olursa olsun, her zaman için ustalık önemlidir.

Malzeme ve İşçilik

            Bu sektörde folyonun kalitesi kadar, bu folyoyu araca uygulayacak kişinin ustalığı da önemlidir. Kötü malzemenin kullanımı, beraberinde birçok sorunu getirmektedir. Ancak, asıl ciddi sorun, işçiliğin kötü olmasıdır. Kötü işçiliği olan kaplama işlemlerinde, kış aylarında ayrılmalar olur. Köşeler tam kapanmaz ve kıvrımlar pürüzlüdür. Reklam yazıları, iki renkli folyo giydirme işlemleri veya sadece tek parça folyo giydirme işlemeleri, bu sektörde uygulanan hizmetlerdir. Neme, toza ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı olması nedeniyle, bu kaplama işlemleri her geçen gün daha büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır.

İşin Püf Noktası Ustalıktır

            Eleman kategorisinde, tecrübeli, işini seven ve işini meslek edinmiş uzman kaplamacıları tercih etmektedir. Kısa zamanda kaplamayı bitiren bu elemanlarla, aracınızın görünümü daha mükemmel hale gelecektir. Giydirme işlemleri, tabela ve reklam kategorisinde değerlendirilmesine rağmen, kaporta kategorisinde de değerlendirilmektedir.

            Yeni boyanmış araçların tavan ve kaputlarını güneşten korumak için de parça giydirme işlemleri tercih edilmektedir. Giydirme işlemlerinde uzman olmak önemlidir. Bu sektörde yaptıracağınız işlerde, uzman işçilik özelliklerini aramalısınız. Firmamız, uzman işçilik konusunda deneyimli elemanlarla çalışarak, başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kolay yıkanan ve temizlenen bu kaplama çalışmaları, güneşe karşı dayanıklıdır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]