fib.net - firmalar işte burada

Pendik Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Pendik ilçesinde yer alan firmamız temizlik konusunda deneyimli ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Amacımız sizlerin en iyi koşullarda temizlik hizmetinden faydalanmanız ve yapılan işten memnun olmanızdır. Biz ekibimizde yer alan tüm çalışanlarımızı belirli periyotlarda sağlık kontrollerinden ve eğitimlerden geçirerek sizlerin alacağı hizmetin güvenilir ve sağlıklı olmasını amaçlıyoruz. Birçok temizlik şirketi personeli ile ilgilenmez.  Bu da sizlere verilen hizmete yansır. Bizler bunun önlenmesi açısından sık sık ekibimizle toplantılar yaparak mevcut durumuz hakkında bilgiler almaktayız.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerde temizlenecek yerin önceden bir planını oluşturuyor, arkasından sizin istek ve arzunuza göre hareket ediyoruz. Çalışanlarımızın temizlik Sektöründe işlerini doğru, etkin ve ayrıntılı biçimde sizlerin değerlendirilmesi amacıyla yapılan tüm işlerin bir formunu sizlere bırakıyoruz.  İstanbul Pendik temizlik şirketi olarak,  yaptığımız işlerin ayrı ayrı niteliğini, inceliğini, gereklerini, sorumluluklarını ve çalışma koşullarını bilimsel yöntemlerle inceleyen ve bilgi toplayan bir teknik ekiple çalışmanın keyfiyle sizlere hizmet vermekteyiz.  İş Analizlerinde; Gözlem, Soru, Karma ve Anket yöntemleri kullanılmaktayız. Bu şirketimizin daha ileriye güvenle taşınmasını sağlayacaktır.

Bu anketlerdeki amacımız Pendik temizlik şirketinin iş analizi sayesinde belirli bir işte çalışanın; Ne yaptığı, Nasıl yaptığı, Neden öyle yaptığı, Ne kadar becerili olması gerektiğini belirlemek, müşteri memnuniyetini doruğa çıkarmak içindir.

Temizlikte iş analizinin kapsamına giren faktörler şunlardır. Fiziksel kapasite, Genel yetenek, zeka (karar verme, insiyatif kullanma, sorun çözme, otonomi), Özel yetenek (beceri , zihinsel ve bedensel yetenek ), Gereken marifetlerin ( öğrenim veya temel bilgi ) ve temizlik işinin yapılabilmesi için gerekli olan iş bilgisinin derecesi belirlemedir.

Bizlerle çalıştığınızda asla pişman olmayacaksınız. Pendik ilçesindeki tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Tek yapmanız gereken şey bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmanız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]