fib.net - firmalar işte burada

Pendik Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Tecrübeli geçmişimiz ve yılların verdiği emek ile İstanbul Pendik koltuk döşeme kaplama hizmeti veriyoruz. Her türlü eski koltuklarınızı, klasik koltuklarınızı, kafeterya koltuklarınızı, işyeri koltuklarınızı teknolojinin getirdiği son sistemlere uygun bakım, tamir, döşeme, kaplama yüz değişimini itina ile yapmaktayız. Uzman kadro ve ekiple birinci kalite malzeme ile gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız işlerin garantisini vermekte yapılan döşeme kaplama işlemi beğenilmez ise tekrardan gerekli düzenlemeleri yapmaktayız. Son model kumaş ve sünger kullanmaktayız. Geniş renk ve kumaş desenlerimizle seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Sizlere bu konuda uzman yaptığı işi iyi bilen çalışanlarımızla yardımcı olmaktayız. Müşterilerimize en uygun fiyat ve kalite hizmeti sunmaktayız. İstekleriniz ve arzularınız doğrultusunda sizlere koltuk döşeme ve kaplama çalışması yapmaktayız.

Koltuklarınız ya da döşeme kaplama yaptırmak istediğiniz tüm malzemelerinizi yeni bir görüntü haline getirmek istiyorsanız sizlerin bize başvurması yeterli olacaktır. Biz sizlerle çalışmaya hazırız. Mobilyalarınızı sil baştan beraber yapalım. Evlerinizin görüntüsüne ve rengine göre en uygun seçimlerde yardımcı olalım. Mobilyalarınızın döşeme kaplama işleminde kafanıza takılan tüm sorulara çözüm bulalım.

Kullandığımız tüm malzemeler birinci kalite olması kullanım sürecini uzatmaktadır. Dayanıklı iç malzeme iskeletini en iyi şekilde yenisi gibi tekrar yapmaktayız. İç iskeleti sağlamlaştırıp gerekli sünger aşamasından sonra kaplama işlemine geçmekteyiz. Yapılması gereken yerlere cila işlemini gerçekleştirmekteyiz. Tüm işlemlerimiz itina ile yapmaktayız. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra koltuklarınız yerlerine almak için hazırdırlar. İşimizi severek yapmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem verip firmamızın adını geniş ağlara yaymak hem bizi mutlu etmekte hem de kazanç sağlamaktayız. Yaptığımız işin önemini çok iyi bilmekteyiz. Koltuk nasıl olsa deyip geçmemekte evin ya da mekânın en önde görüntü ve konforunu sağlamakta olan koltuklarınız sizlerin huzurlu bir misafir ağırlamakta ve rahat bir oturma kolaylığı sağlar.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]